Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kissé visszahúzódó, régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kissé visszahúzódó, régi magyar zenéket kedvelő huszonhat éves minden káros szenvedélyektől mentes, történelem őrült, képzett srác vajon hol találna hasonló lányt magának?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Demjén koncerten.
2018. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem könnyű dolog. Olyan helyeken ahova ti jártok
2018. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Az egyik barátnőm párja hasonló. Ők egyetemi órákon voltak együtt, így ismerkedtek meg
2018. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Ettol nem vagy egyedi. Sokan ilyenek. Az en parom is ilyen, csak melle nem toketlen. En is ilyen vagyok lanyba.

Tehat barhol tudnal, ha megeroltetned magad.

Es nem vagy kulonleges se egyedi :)

2018. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kimondta,hogy egyedi és különleges vagyok?Csak egy kérdést tettem fel!Szerintem nemártana még egyszer átolvasni és értelmezni!
2018. jan. 13. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez az írás olyan, mint az újságok apróhirdetéseiben a társkereső rovat, ahol megkeseredett 60 évesek próbálnak párt találni... Miért hiszi mindenki, hogy ezek olyan különleges, vagy felsőbbrendű tulajdonságok?? Párkeresési szempontból ezek közül egyik se fontos.
2018. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Inkabb te ertelmezz. Szoval se mondtam, h te mondtad volna. Arra utaltam, h ezeket kar kiemelned mert sokan, akik egy darab konel ertelmesebbek kb ilyenek, tehat mindnehol lenne lehetoseged ismerkedni. A tulajdonsagoktol fuggetlen.

Igy mar hatha...talan megerted :)

2018. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
20 éves, ABBA-t és Neoton-t szerető, történész hallgató lány vagyok.
2018. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hanglemez börzén holnap a dürerkertben.

Történelmi konferenciákon, kiállításokon.

2018. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Judit58 ***** válasza:
Konyvtarban
2018. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!