Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap barátnőmmel játszótéren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap barátnőmmel játszótéren voltam oda jött egy velem egy suliba járó 8. -os fiú nekem nagyon bejön de nem tudom hogyan bizonyosodjak meg róla h tetszem e neki?

Figyelt kérdés
én 5. es vagyok sok párkapcsolatom volt. Vagy egyáltalán van remény 8. os és 5. es közt? Mert ő alacsony mint én tök rendes volt velem jól el voltunk létszíves írjatok sokan és olyan válaszokat várok ami értelmes
2010. jún. 5. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, és tényleg ötödikes vagy, akkor fogalmad sincs, mi az a párkapcsolat. És még babáznod kéne, nem ilyeneket írogatni, hogy sok párkapcsolatod volt. Vagy a helyesírást is gyakorolhatnád.
2010. jún. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Áruld már el, 5ikes létedre mi az a sok és az kit takar?

Jártatok kézen fogva az utcán?

2010. jún. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne nagyon biztassátok babázásra, mert még komolyan veszi, és valódi babát akar.

Tudtam, hogy a mai fiatalok korán kezdik, de már 10-11 évesen. Borzasztó.

2010. jún. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na jó nem ötödikes vok hanem 7 es vok fizika biologia de ezekból neem vagyok jó tanuló még bevan csomagolva a könyvem

de ha hatodikos lennék szerintetek?

2010. jún. 5. 07:26
 5/7 anonim ***** válasza:
hülye vagy anyukám! Örülj, h. lyuk van a seggeden azt szelel. Majd vagy 4-5 év múlva térj vissza erre a kérdésre!
2010. jún. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a kérdezőnek sok "párkapcsolata" volt, akkor valószínűleg már ovis korában elkezdte :). Csak azért egy kisiskolás kapcsolatot azt még nem lehet párkapcsolatnak nevezni, max. járásnak. :). Szerintem esélye lehet a dolognak, mért ne? végülis 3 év korkülönbség az jó. Kb azonos érettségi szinten vagytok. Bár elég furcsa "érettségről" beszélni ebben az esetben :D. Már meg ne haragudj, de csak jó szándékból mondom, ebben a korban még nem a párkapcsolatról kéne szólnia az életednek. Azt bőven elég elkezdeni középiskolás korban is. Addig szerintem még elég korai meg veszélyes is. Ilyen fiatalkorban sokkal nehezebb feldolgozni egy esetleges csalódást is. Most leszavazhatsz, de én már elmúltam 20 éves és a korombeliek is szerintem ezt a véleményemet osztanák. Barátság természetesen kialakulhat köztetek. :). Próbálj meg kérdezősködni róla mit szeret zeneileg hobbi stb.
2010. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még játszótéren...tejóég...homokvárat építettetek?
2010. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!