Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti taktikázásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti taktikázásból visszamondtok megbeszélt randit?

Figyelt kérdés

Hogyha egyszer közbejön valami, az nem probléma, bárkivel megtörténhet. (Ha viszont van egy srác aki tetszik nektek és úgy érzitek hogy egy komolyabb kapcsolat is kialakulhat kettőtök közt.) Amikor taktikáztok, akkor annak ellenére hogy szeretnétek találkozni vele, megtörténik néha hogy visszamondtok egy-egy randit azért hogy tudassátok a sráccal hogy ti nem vagytok könnyen kaphatóak és küzdjön még értetek?


Én férfiként nem szoktam az ilyen lányokba időt és energiát fektetni akik komolytalanok, ha úgy érzem hogy nem érdeklem őket és vissza-vissza mondogatják a randit. Én csinálom rosszul? F22



2018. jan. 28. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Taktikázásból nem mondanék le randit. Baromságnak tartom.
2018. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem érdemes szórakozni. Aki ezt csinálja az még nem nőtt fel.
2018. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem taktikázok. Ha munkahelyet akarok váltani, akkor igen, de ha párkapcsolatot szeretnék, akkor nem látom értelmét taktikázásnak.
2018. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pl. ha egy lánnyal randiznék, akivel persze komolyan is gondolom, hazakísérném, de csak max szájra puszi lenne. Ne hogy azt gondolja, csak megdugni akarom. Max ennyi taktika belefér :)
2018. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy érzem kinőttem már a taktikázásokból,igy nem mondanám le.

Kicsit gyerekesnek találom ezeket...

2018. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 1. 20:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!