Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok milyen testbeszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen testbeszéd jelzéseket érdemes adni, ha bejön egy lány?

Figyelt kérdés

Ti ehhez jobban értetek.

Elsősorban Ilyen fimomabb jelzésekre gondoltam.


2018. jan. 29. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod megjátszani magad?
2018. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod magad megjátszani.

A nők többsége evolúciósan (az utódgondozás miatt) pontosabb műszerekkel bírnak ilyen szempontból. Magamon észreveszem, ha valakin látok valamit, de mégis előjön bennem egy megmagyarázhatatlan (meg)érzés, hogy itt valami nem kóser.


De szerintem a legtöbb ember különleges képesség nélkül is levágja ezt, ugyanis a testbeszéd mindig egy komplex jelzés. Nem egy testrész, hanem a komplett test dinamikája. Erre képtelenség figyelni tudatosan.

2018. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár ha áll a bré az egy elég egyértelmű jelzés. Mondjuk azt sem tudod tudatosan kontrollálni feltétlen.
2018. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Nekem ne jelezgessen senki füstjelekkel, meg mittudomén, meg ne beszéljen mellé. Legyen egyenes, és mondja meg, ha akar valamit. Sokra nem mész azzal, ha küldöd a jeleket, mert én pl,., meg sok más lány sem fog kezdeményezni úgy sem senkinél.
2018. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mosolyogsz, ha meglátsz, kis szemezés, keresed a társaságom.

Szerintem igenis jók a jelzések, mert ha valaki nyitott rád, akkor viszonozni fogja ezeket a jelzéseket. Ha pl valakire mosolyogsz,de soha nem viszonozza, akkor nyilván nem jössz be neki, nem akar tőled semmit. Ha viszont benne van ezekben a kis flörtölgetésekben, akkor ott már lehet kezdeményezni is.

2018. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!