Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok ajánlani szép randevú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani szép randevú helyszínt és programot Budapesten?

Figyelt kérdés

Érdekelne hova mehetnénk barátnőmmel Valentin-nap alkalmából Budapesten.


Olyan hely érdekelne, ahol sétálni, bámészkodni lehet. Vidékiek vagyunk, így még nem nagyon ismerjük a várost.


Mozizás, vacsora nem, de egy szép cukrászda vagy kávézó jó ötlet lehet.


Mit ajánlanátok? Kinek mi tetszene?


Én 26F, barátnőm 23N.



2018. jan. 30. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Budai vár (Várkert), Kopaszi gát (bár ez nyáron igazán szép), Margitszigeten a Japánkert... Programot nem tudok annyira, de ha a várba mennétek, van a várkerttől nem messze egy nagyon cuki (árban annyira nem elszállt) borozó a rakparton, közvetlen a Lánchíd budai hídfőjének másik oldalán. Részben kiülős.:)
2018. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De klassz lehet. Nem ismerni Budapestet és úgy jönni ide magyarként. Szerintem ne akarjatok sok mindent. Csak egy kicsit. És akkor mindig lehet újra egy kicsit. Ha egy napotok van, akkor egy séta is elég lehet. Ne túl hosszú, hogy ne fáradjatok ki. Át valamelyik hídon akár. Szállásotok lesz, vagy jöttök mentek?
2018. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak helyszín és program öteleteket kérek, köszönöm!
2018. jan. 30. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:

második, és arra nem gondoltál, hogy monjuk

személyes tapasztalatokra kíváncsi, nem pedig google értékelésekre?

2018. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
A deáktól pár utcányira van egy cicakávézó - ha szeretitek a cicákat persze :) deákon meg az óriáskerék, onnan lehet bámészkodni :)
2018. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cicakávèzó. De jó!
2018. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Cukrászda és beülős hely rengeteg van, egyet kinéztek menet közben. Séta közben nem nehéz. Az árak ki vannak téve, mielőtt beültök, érdemes átnézni.

A vár tényleg szép, érdemes felmenni. Jó időben a kilátás is nagyon szép. A Déliből 20-30 perc séta.

A Déliből a 61-es villamossal felmehettek a végállomásig, onnan indul a gyerekvasút. Fel tudtok menni a János-hegyig. Ott fél óra séta erdőben a kilátó. Az épület is érdekes, be lehet látni az egész várost. Vissza a városba le tudtok menni a Libegővel.

Az Állatkert is nagy klasszikus. Sokkal jobb, mint nyáron, nincs akkora tömeg.

A Vásárcsarnok is érdekes lehet, az emeleten rengeteg szuvenírbolt van, kifőzdék, stb. A földszinten is tudtok kaját venni. Szemben pedig a Váci utca, tele turistacsalogató üzletekkel. Kelenföldtől érdemes az új metróval menni, elég érdekes építészeti megoldások vannak a megállónál. (Már aki szereti az ilyet).

Az se rossz, ha egyszerűen sétáltok egyet a pesti oldalon a Duna-parton. Pl. a Margitszigettől a Parlamentig, meg tovább.

2018. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es válaszban én nem látok semmi iróniát.

Jómagam ha nem az agglomerációba jöttem volna férjhez, nekem is szűz terep lenne Bp. (És annyira szép város, főleg a belváros:)))

2018. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Bazilika tetejére menjetek inkább az óriáskerék helyett szerintem, sokkal magasabb, addig maradtok, míg jólesik, és árban is barátibb (600 ft vs 2500 ft /fő)
2018. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!