Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem gondolkodtatok még el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondolkodtatok még el, hogy azért vagytok egyedül, mert még egy anonim oldalon is csak fröcsögni tudtok a másik nemre?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekel, aki itt a kommentekben általánosít, és szidja a másik nemet, az élőben is így próbál ismerkedni? ÉS hatásos?
2018. jan. 30. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Én úgy vettem észre, hogy aki itt szidja, elhordja mindennek a másik nemet ők ismerkedésnél sem járnak sikerrel. Aztán a sokadik elutasítás, csalódás után egyszerűbbnek tartják a másik nemet hibáztatni, mikor lehet, hogy nekik kellene átgondolni, magukba nézni mi lehet a baj, miért van ez. Persze lehet nem így van, egyén és szitu függő.


Nem általánosítás csak egy vélemény az itt olvasott megnyilvánulások, sztorik alapján.

2018. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nézd el nekik, csak kiadják a fáradt gőzt itt. Meg vagyok győződve arról, hogy a való életben nem ilyenek sokan. Szeretnék ebben hinni!
2018. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Itt vezetik le a feszültséget, kiírják magukból a sérelmeiket. Egyszerűbb másokat okolni mintsem tükörbe nézni.
2018. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Másfelől önigazolás ha néhány bajtársuk nekik ad igazat az oldalon, attól hízik a májuk.
2018. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

Én csak itt "fröcsögök". Ahogy a fröcsögők nagy része is ugyanolyan normális, mint mondjuk te, csak az elfojtott dühnek és elkeseredésnek valahol ki kell jönne. Én azt mondom jobb itt, mint élőben.

Szóval ne higgyétek azt, hogy aki a neten barom, az a valóságban is az. Szerintem az itt kommentelgető nagyképű luvnyák nagy része sem ilyen pitsa a valóóságban, csak ők is itt vezetik le a stresszt.

2018. jan. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Jah. Volt pár napja egy kérdés, át ba$zta a csaj és az egész női nemre megharagudott. Mind az 5.5milliárdra...
2018. jan. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

Na de Kalap Úr!


5,5 milliárd nő? Az azért elég durva nőtöbbletet jelentene. :)

2018. jan. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki fröcsög, úgysem gondolkodik el rajta...be sem fogja vallani igazán.


Szinte minden ember, kivétel nélkül vágyik egy biztos pontra, társra, szeretett személyre, akihez fordulni tud, ha szüksége van rá, aki megérti, aki tiszteli, akihez van hazamenni, akire büszke lehet, és aki mellett büszkeség tölti el.

Szeretetre vágyunk mindannyian - csak mindenki másképp szeretné kapni -, de amikor beüt a probléma, akkor mindenki más hibás, csak mi nem.


Egy kapcsolat mindkét félen múlik! S intelligencia kérdése az, hogy általánosítunk-e...


Éljenek a boldog, kiegyensúlyozott egyének és párok!

2018. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdekes pszichológia ez, valahol úgy működik, hogy olvasnak valami negatívot az emberek a saját nemükről, és azt magukra veszik.

Lehet bármilyen hibátlan, jólelkű valaki az illető, persze, hogy dühíteni fogja.

Akinek meg szánják a fröcsögést, az talán el se olvassa.

Illetve sokan nem is ismerik önmagukat, visszajelzést sosem kaptak, kb abban a hitben élnek, ők a legjobb emberek a világon.

És mégis.

Sokféle variáció létezik, főleg ez a gyk egy végtelen kör, legjobb kiszállni belőle.

Arctalanul ítélkeznek az ember szavai fölött, mi ez, ha nem önpusztító életmód?

2018. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ötös: Azért ez elég para. Tipikus ilyen pszichopatás film: mosolyog, kedves, udvarias, belül meg alig várja, hogy hazaérjen, hogy csapkodhassa a klaviatúrát, és dühönghessen.
2018. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!