Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki kitette a kapcsolatát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kitette a kapcsolatát facebookra, mennyi idő után tette ki?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
1 hónap után raktuk ki mindketten.
2018. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 1-2 hónap után, a barátom fél év után, az én kérésemre.
2018. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi az első személyes tali előtt másfél hónapig ismerkedtünk neten, főleg skype-on.

Mi távkapcsolatból indultunk. Táv 200 km volt.


Az első randi után azonnal kitettük. Azóta is együtt vagyunk, 5 éve és már összeköltöztünk.

2018. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
3 hónapja vagyunk együtt és még egyikünk sem tette ki. Nem érezzük szükségesnek, ettől még ugyanúgy szeretjük egymást.
2018. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Facebookra asszem 6 év után. A kapcsolatunk még az iwiw meg az msn fènykorában kezdődött. :) Kb.1 éve voltunk együtt, mire én is csináltam iwiw fiókot, akkor rögtön kiraktam.
2018. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán 1-2hónap után a párom / férfi / tette ki magától. :)
2018. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha lett volna abban az időben otthoni internet hozzáférésünk, akkor szerintem az első randi után világgá kürtöltük volna. (5 voltam)
2018. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 hónapja ismertük egymást, akkor tettük ki (első szex után). Barátom ragaszkodott hozzá, hogy tegyük ki (azóta a vőlegényem:)
2018. febr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor hivatalosan is egy pár voltunk. 1 hónap múlva. Jelenleg szingli vagyok, csak akkor fogom kirakni, ha menyasszonyom lesz ;)
2018. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!