Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is gyerekes? Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gyerekes? Meg fog még változni?

Figyelt kérdés

Van egy huszas évei elején járó pasi, egy ideig ismerkedtem vele. Ritkán tudott értelmesen is beszégetni, de az idő nagy részét azzal töltötte ki, hogy megmutatta a kedvenc mémeit. Chaten és élőben is. Ő nevetett rajta, én meg fafejjel néztem, de akkor is.

Szerintem ez nagyon gyerekes, ő meg megkérdezte, hogy miért gondolják gyerekesnek a nők :D


2018. febr. 11. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Evek mulva csak.

Semmi normalis dolog jelet nem mutatta?

2018. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Te meg asszisztáltál hozzá. Akkor te jobb vagy?
2018. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
De kérdem én, ha ez gyerekes, akkor csak nem tetszik neked a srác belsőileg. Akkor minek erőlteted? Vagy ennyire átázott a bugyogó a 3 dimenziós kivetülésétől?
2018. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:D Elég jól néz ki, igen. Gondoltam nem tesz semmit, ha adok neki egy esélyt.
2018. febr. 11. 17:29
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Milyen kegyes vagy. Meg felszínes. Mert ez az. A belseje a srácnak egy gyász neked, de hát nunci uraság nyáladzik rá szóval a lényeg megvan. ;)))
2018. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy így is szeretnék tőle bármit is? Csak feltettem egy kérdést.
2018. febr. 11. 18:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja igazad van. Bocs. Most megyek felteszek egy kérdést a kelet kanadai pettyes fürjekről, hisz olyan dolgokról szokásom kérdéseket ki írni, amik nem érdekelnek. ;))
2018. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És csak akkor érdekelhet valaki, ha az életemet tervezem vele? Cél nélküli érdeklődésről nem hallottál még?
2018. febr. 11. 18:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szóval pasik mondhatják, hogy "undorító riibanc, egyszer azért megdugnám", de a nők nem?
2018. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Aha céltalan érdeklődés. Ez kicsit paradox, de jó. Ugorjuk, sejtjük miről van szó. De még mindig az itt a kérdés, hogy minek vergődni olyannal, aki nem jön be jellemileg? Ekkora szőke herceg, hogy hasonló külsejűt sehol se találnál?

A másik meg, ha nem tervezed vele az életed, meg "céltalanul érdeklődsz" akkor meg hol érdekel, hogy gyerekes?

De hogy a kérdésre is válaszoljak, jó eséllyel nem fog változni. De nem is kell. Valakivel jól el nevetgélhetne a mémeken, aki még a jellemét is bírja, mintsem szórakozzon veled, akit a lába köze inti csak az ismerkedésre vele.

2018. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!