Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hazudik a munkájáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudik a munkájával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem tinderen egy srácot, nagyon jó fej, normális. Azt mondja szoftverfejlesztő a munkája, de nekem valami gyanús. Egy kigyúrt, tetovált embert képzelj el, nem az a tipikus kocka. Hajnalokig fent szokott lenni, gyakran küld képeket, ahogy az éjszakában kocsikázik, olyankor azt mondja kajáért megy meg kiment kocsikázni. Nappal is szinte mindig elérhető, mikor megy valahová, sosem írt még olyat, hogy most dolgozom. Kezdem azt hinni, hogy nem akarja elmondani mi a valódi munkája, mert mondjuk egy maffiózó vagy ilyesmi. Mit gondoltok, igazam lehet?
2018. febr. 12. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne sztereotipizáld be ennyire az embereket. Azért, mert nem szemüveges, nincs bajsza és ad magára, valamint nem csúnya, még simán lehet szoftverfejlesztő. :D Ez nem kinézet alapján működik.
2018. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is szoftverfejlesztő, és egyáltalán nem az a tipikus kocka. Mondjuk tetkója nincs, de edz, és egy Mustanggal jár. Mivel többnyire itthonról dolgozik, ha kedve van csak beül a kocsiba és elmegy száguldozni egyet lazításként, közben esetleg hoz kaját, ha nincs időm főzni. Mivel én is itthonról dolgozom, sokszor napközben elmegyünk csavarogni, ebédelni, aztán este dolgozunk. Az egyik barátja is ilyen, tetkós, kigyúrt, kopasz, állandóan jön-megy, és ő is fejlesztő. Szabadúszóként néha kényelmes az élet, máskor meg szombat vasárnap is dolgozunk.
2018. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiam is programozónak tanul egy egytemen, gimiben full ötös volt, matek tanulmányi versenyeket sorra nyerte.

Totál kigyurt, 7 éve naponta kondizik. Ihaz tetkója nincs.

Attól még nem maffiózó.

2018. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Idiota vagy. En is programkzo vagyok. No. Mindig raerek, mert neten vagyok mkndig.
2018. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Most jut eszembe, en is hajnalban szoktam kajat venni.
2018. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért online, mert kocka és folyton melózik
2018. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Én szoftverfejlesztő vagyok, de normális a bioritmusom. Pedig egy olyan cégnek dolgozom, akiknél több óra az időeltolódás.
2018. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sógorom is szoftverfejlesztő (igaz, Angliában). Ő is kigyúrt, és tetkója is van. Otthonról dolgozik, k...va jól keres. Neki felső kategóriás motorja van, arra pattan fel, ha ki akarja engedni a gőzt.
2018. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7: orulj neki. Nekem nincs is bioritmusom.
2018. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eloben lehet egy gyamoltalan kintesizet borbe bujt nyuszi kis pondro. Ne itelj a kepek alapjan . Lattam mar 60 kilos gyereket aki csapott ki 100 kilosat..
2018. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!