Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-20 éves lányok, Ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves lányok, Ti hol szerettek/szoktatok ismerkedni fiúkkal?

Figyelt kérdés
Szeretnék megismerkedni normális lányokkal , nemigazán vonzódom az olyan csajokhoz akik heti 2-3szor mennek discoba és szinte eszméletlenre isszák magukat , meg 5 sráccal smárolnak egy buli alatt.
2010. jún. 7. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
discoban!!! és én heti 1alkalommal megyek discoba,jah és azért nem eszméletlenre iszom le magam,csak h jo legyen a buli ja és csak max 3fiuval smároltam még egy disco alatt...
2010. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol lehet, csak merj kezdeményezni! :)

Azt meg, h ki normális, azt akk úgyis kiszűröd. :)

Sok sikert! Nekem is az kéne.

18L

2010. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Második vagyok!

Csak az elsőnek gratulálok! Max 3 pasi..csoda, h ilyen korlátokat tudsz szabni magadnak...szóval a mai világban ez már jónak számít...színvonal az megvan...-_-

2010. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 21 éves vagyok (kicsit kilógok már a megadott korosztályból :D ). Az első pasimat még a gimiben ismertem meg, ő is énekkaros volt és egyszer közösen énekeltünk egy szóló-duettet, a próbákon sokat dumáltunk, úgy jöttünk össze, 2 évig jártunk.

Utána sokáig nem jártam senkivel. 3 éve anyukám barátnője elhozta a fiát hozzánk, mert épp erre jártak és rögtön éreztük, hogy forr a levegő! :) Később elkezdtünk msn-ezni és aztán a szülinapi házibulimon jöttünk össze, ahová én hívtam meg. :)

A jelenlegi barátomat (3 hónapja járunk) a főiskolán ismertem meg, csoporttársak vagyunk, sok a közös téma, ugyanazzal a baráti körrel lógunk együtt és van egy törzshelyünk, ilyen klub-szerűség, ahová eljárunk, egyik buli alkalmával ott jöttünk össze! :)

21/L

2010. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fke ***** válasza:

szerintem viccelt az első

amúgy akárhol ismerkedhetsz, mondjuk menj valami sportklubba, ahol lányok is vannak

2010. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem bizd rá magad a sorsodra. én is folyton kerestem, amikor feladtam a keresést egy koncerten megismertem egy fiút.... :)
2010. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj neten, vagy innen. Itt viszonylag sok normális van. Bárhol amit a diszkó patkányok unalmasnak tartanak.

19/l

2010. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem először láss ki a WoW mögül...
2010. jún. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat , neten is próbálkoztam már de 2-ből 2 csaj akivel fel tudtam venni a kapcsolatom és beszélgettem , teljesen más tulajdonságokat és szokásokat írt le magáról az adatlapján mint ami valójában az igazság szóval inkább hanyagolom a netes ismerkedést.Járok sportolni , de az ottani velem egy idős lányoknak meg van barátjuk.Na majd csak össze akadok egy számomra tökéletes lánnyal , azért annyira görcsösen sem keresek magamnak párt , egyenlőre beérném ha megismernék 1-2 számomra normálist lányt.

Utolsónak üzenném hogy nem wowozok meg így egyáltalán ha játszok vmi játékkal az is autós , de elég ritkán mostanában.

2010. jún. 8. 08:27
 10/10 MolotovPunk ***** válasza:
73%
Discoba ne menj,átvernek,undorító gagyi zene gagyi emberekkel.Leitatnak lefektetnek.
2010. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!