Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők, kivel jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, kivel jönnétek inkább össze?

Figyelt kérdés

A) Jóképű, magas, sportos srác. Focizik, néha kondizik. Mindig a legújabb divat szerint öltözködik ilyen boltokból, mint H&M, New Yorker. Nem buta, de nem is különösebben okos. A BGE-re jár, viszont nem nagyon foglalkoztatják a tanulmányai. A vizsgákon többnyire átcsusszan, de inkább a buli számít neki, nem a jegyei. Nincsenek konkrét elképzelései, valami olyasmire számít, hogy diplomázás után rögtön egy multinál középvezető lesz. Tud rendelni az étteremben angolul és németül.


b) Átlagos arcú, átlag magasságú (~180), vékony srác. Többféle sportot űz, de egyiket sem rendszeresen. Az ízlése egyedi, elegáns-sportos, viszont nem követi a napi divatot. Felsőbb kategóriás üzletekben vásárol. Kifejezetten intelligens. Egyetemre járt, jó eredménnyel végezte, de abbahagyta. Az üzleti életben próbált szerencsét, egyéni vállalkozóként. Nagyon jól keres, de soha nem elégszik meg a helyzettel, ambiciózus. Egy céget tervez indítani, arra spórol. Nem bulizós típus, de társaságban szokott inni. Élt külföldön régebben, majdnem anyanyelvi szinten beszél angolul.


Egyikük sem romantikus típus. Mindketten ápoltak, adnak magukra.


2018. febr. 18. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hékás! ez nem álláspályázat..


ezer más dolog kap nagyobb súlyozást egy olyan nőnél akivel neked is érdemes lenned..


bocs ha megsértettelek

2018. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Egyik se kigyurt igazan. Egyikkel se.

N

2018. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A 2.-at választanám, mert ambíciózus, és én is az vagyok. Az, hogy valaki csak úgy lézeng, az nekem annyira nem. Ha valamit csinál valaki, akkor abba adjon bele mindent, ne úgy álljon a dologhoz, hogy majd lesz valami. Emiatt választanám őt, rá fel tudnék nézni, az elsőnek viszont úgy érezném, hogy én vagyok az anyja, nekem kell irányítgatni az életét, hogy csináljon valamit.
2018. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Az elsővel maximum kavarnék, túl komolyat nem terveznék vele. A másodikkal már esélyesebb a dolog, de még csomó más tényezőtől függ a dolog.
2018. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak a 2 közül lehetne, akkor a 2.-kal, de a vékonyak nem annyira jönnek be (inkább átlagos-mackós vonal). Az imponáló, hogy intelligens, ambiciózus és nem divatb...i.
2018. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen emberek. Lehet nem látsz valamit, ami miatt az egyik 1000000000 x jobb mint a másik.
2018. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Ui: komolyan senki se érti a 2# kicsúfoló szarkazmusát?? Pedig annyira jó ide. Pont ugyanannyira szégyen.


Csak személyiség számít.

2018. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez valami verseny?
2018. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
...aztán a királylány szépen elment dugni a c) versenyzővel, mert vastag phasza viszont csak annak volt
2018. dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem romantikus? Akkor viszlát!
2018. dec. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!