Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hatékony lehet, ha kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatékony lehet, ha kicsit csipkelődve meginogtatom az önbizalmát? Férfiak válaszát várom!

Figyelt kérdés

Van egy volt gimis évfolyamtársam, aki nagyon szép volt már régen is, mindenki vele akart járni, körülugrálta...stb.

Most 27 évesek vagyunk, és szingli a hölgy, én pedig elhívtam randira. De most kicsit be vagyok stresszelve. Most is nagyon szép, és emelett még komoly diplomája, karrierje lett, szóval vszeg még bombabiztosabb az önbizalma, ezért félek, hogy ha kicsit is nem tetszik valami neki, akkor azonnal kilép a kapcsolatból.

Arra gondoltam, hogy le kellene kicsit építeni az önbizalmát, amolyan csibészes viselkedéssel, hogy ne tudja, hogy bunkózom-e vagy viccelek, ha már teljesen összezavarodik és rákérdez, akkor persze azt mondom, viccelek. Olyanokra gondoltam, hogy megmondom, hogy már nem olyan friss hús, mint régen, kezd benne lenni a korban, "illene" már elkelni lassan, vigyázni kéne, hogy akit megszerez, azt meg is tartja. De tényleg csipkelődve adnám elő, rendesen össze kellene zavarni. Tudom, hogy ezek a dolgok butaságok, még pár évig nem lesz gondja, de nem ez a lényeg.

Tapasztaltabb férfiak válaszát várom, női válaszokat egyáltalán nem kérek.


Férfitársaim, hogyan csináljam ezt? Ha pedig nem ezt kellene tennem, akkor mit tegyek, hogy megszerezzem és meg is tartsam? Nagyon jó nő.


2018. febr. 19. 18:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Kiabranditalak. Nem fogod tudni az onbizalmat leepiteni. Max. teged fog bunkonak tartani es leepit. Ezt a hulyeseget nem tudom honnan szedik egyesek, hogy masok sertegetese barkinek is bejon. En tuti otthagynalak, ha ilyen szoveget eresztesz meg. Nem kotelezo velem randizni 😃
2018. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem vagyok kíváncsi női válaszokra.
2018. febr. 19. 18:24
 3/36 anonim ***** válasza:
2%
Ez be jonne. Foleg az ilyen nagyra tartom magam noknel , pik pak le epited . ;)
2018. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
De hülye vagy. A magabiztos nők pont emiatt építenek majd le. Ez csak azokon működik, akiknek amúgy is gondjaik vannak magukkal.
2018. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy nem működne, csak téged építene le.
2018. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
98%

Ekkora gyökeret, mint te vagy:(

Mondom ezt férfiként.

2018. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
97%

Miből gondolod, hogy annyira magas az önbizalma? Tudja magáról, hogy szép és biztos munkája van...de ettől még ő is emberből van. Nem leépítened kellene, hanem dicsérni. Senki se jönne össze egy olyan palival, aki csak lehúzza már az első randin. Ha tényleg olyan jó nő, mint amennyire mondod....szerinted pont téged fog választani a sok másik lehetőség közül, aki le akarja rombolni az önbizalmát...ugyan már.

Először inkább építsd fel a saját önbizalmad, mert ez így nem fog menni.


22/L

2018. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nő vagyok, és tudom, hogy nem vagy kíváncsi a válaszomra, de ha nem egy nő mondja meg neked, hogy mi a jó ilyenkor, akkor szerinted kicsoda? Besz*rás. A férfiak azért utálják a legtöbb nőt, mert nem tudnak velük bánni és panttintják őket, te is ilyen leszel így.

Ahogy az első is írta, a bunkó pasikat a legtöbb nő, aki intelligens, normális, egyszerűen leépíti. Ettől nem leszel több, csak kevesebb.

Sok sikert! 😚

2018. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem javaslom. Tuti te járnál rosszul.
2018. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%

Tehát: túl jó nő hozzád, ezért az a cél, hogy összetörd és megingasd annyira, hogy a végén úgy érezze, hogy jobban jár, ha beéri egy ilyen sz.arzsákkal, mint te.

Érdekes taktika...

Nekem erre nincs szükség, mert a nők szerencsésnek érzik magukat, hogy egy ilyen csodás példánnyal randiznak, mint én. Ezt erősítem: kinyitom az ajtót, előre engedem, megdicsérem az illatát, a haját. Udvarias és segítőkész vagyok. A végén összetöri magát, hogy meg is tartson.

2018. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!