Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó vagy rossz dolog az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó vagy rossz dolog az a lányok szemében, hogyha az első randira foglalok asztalt egy kedvenc beülős-beszélgetős helyemen?

Figyelt kérdés

Csak annyi van megbeszélve, hogy találkozunk a belvárosban egy adott helyen, aztán majd lesz valami. Először sétálunk valamennyit, ami jól esik (nyáron is max 1 óra, most kevesebb), aztán meghívom hogy üljünk be melegedni oda. Jelent az valamit, ha már le van foglalva az asztal amikor oda megyünk és ha rákérdez azt mondom hogy én foglaltam magunknak?


24/F (általában 18-25 éves lányokkal randizom)


2018. febr. 22. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem jó. Nem látok ebben semmi kivetnivalót.

Hajrá!

2018. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossznak nem mondanám, maximum akkor, ha nekem nem szimpi a hely, de te erősködsz, hogy lefoglaltad szóval oda kell menni :D Ha szimpi a hely, akkor végül is jó, hogy előre tervezel. Rugalmas legyél, az a legfontosabb szerintem.
2018. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Én elmondanám, hogy foglaltam asztalt valahol, ahova beülhetünk ha úgy tetszik, de nem muszáj. Nyilván ha van jobb javaslat, ha untig elég volt a másikból a séta is, ha bármi egyéb adódik...
2018. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha a kedvenc helyedben elég sokszor b.nak át, nem lesz sokáig a kedvenc helyed :D. Nyugodtan beülhettek máshová is.

31/f

2018. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hangulatos pincehelyiség, elég halk zene hogy lehessen beszélgetni, kijönnek rendelést felvenni és kihozzák az italt, lehet egymás mellett ülni (kanapén vagy háttámlás puha padon). Az egyik felszolgáló srác is ismer és normáisak. Szóval randira tökéletes.
2018. febr. 22. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Melyik városban található? Mi a hely neve?

Nyugi, nem meglepni akarlak benneteket, csak szeretem a pincés kajáldákat. :D


Egyébként én a randipartnerrel választanám ki a helyet, nem foglalnék sehova.

2018. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt beszéljük meg, hogy majd lesz valami, akkor ne foglalj asztalt, és egyáltalán ne szervezz le semmit. Ha asztalt foglalsz, akkor azt beszéld meg velem előre. Nem az asztalfoglalással van baj, hanem a ferdítéssel. Legyél őszinte.
2018. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy nem fog tetszeni, amit mondok, de szerintem elsőre sok. Mondom ezt nőként.

Ha ez lesz az első, ezt hogy fogod überelni?

2018. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglald le, max ha arra jártok, dobd be, hogy ismersz itt egy jó kis helyet, és menjetek oda.

Alapvetően nem lenne gond egyébként, de mivel meg van beszélve, hogy "majd valami lesz", ergo ahogy alakul a dolog, ezért frusztráló ez a fajta rákészülés.

2018. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jegygyűrűt is viszel? :D
2018. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!