Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mivan? Akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? Akarhat valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem egy csávót, hogy lenne-e kedve talizni velem és azt mondta, hogy persze, szivesen... nah hát azóta eltelt 2hét és semmi... most még azt is én kérdezzem meg, hogy mikor ér rá vagy már ne égessem be magam jobban :S Szerintetek nem is akar semmit???
2010. jún. 8. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te kérdezted meg, hogy akar e találkozni, akkor mondhattan volna neki, hogy hol és mikor. Szerintem ő sem tudja, hogy mi a helyzet.
2010. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarna veled találkozni akkor már rég megkérdezte volna hogy akkor áll e még az ajánlatod.Most gondolj bele a fiúk félénkek és nem mernek néha kezdeményezni egy találkozót de te megkérdezted hogy volna e kedve talizni szóval ha érdekled akkor megkérdezi mert látja hogy van esélye nálad.

De még ezer oka lehet hogy nem kérdez rá..

2010. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a lány vetette fel a témát akkor mondja meg ő hogy hol és mikor.

Ha a pasi keresne simán rámondanátok, hogy hogy nyomul...

Edd meg most már amit főztél:)

2010. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Figyelj...

Én erre csak azt mondom, hogy hagyd békén. Ha akarna valamit tőled, akkor már megmondta volna! De ez is csak egy vélemény...

2010. jún. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!