Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hihetek neki mikor azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki mikor azt mondja fél még belemenni fejben egy komolyabb kapcsolatba, idő kell neki, vagy ez is tipikus "csak veled nem akarok kapcsolatot" duma?

Figyelt kérdés

A tettei totál azt sugallják hogy komolyan vesz, keres, sokat találkozunk, nem fél belemenni közös dolgokba, pl vegyünk meg egy TV-t közösen, ugyis sokat van itt, aztán legalább lesz mit nézni meg stb (nem lakunk még együtt, de legtöbbet az én lakásomon vagyunk, bár pl már az összeköltözés is feljött,csak még mindketten korainak tartjuk), a szüleimnek is bemutattam már, azzal sem volt gondja. Haverjaival még nem igazán találkoztam csak egyszer futólag, de igazából alkalom sem volt még nagyon rá.

Fél éve lett vége mindkettőnknek egy-egy hosszú kapcsolatnak, bevallom én is úgy álltam a dologhoz az elején hogy lesz ami lesz, viszont minden tökéletes! Majdnem...

Valamiért mikor ugy szóba kerül a kapcsolat szó folyamatosan az van hogy nem akarja hogy legyen kimondottan barátnője, mert kicsit még a haverokkal akar ökörködni, és pl nembiztos hogy nekem jól esne azt visszahallani hogy milyen igénytelenségeket csináltak stb(és most itt nem csajozásra célzott)

Szóba került h bemutat a szüleinek, a közeljövőben tervezi, de még nemigazán van pontosítás.

3 hónapja találkozgatunk.



2018. febr. 25. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Engedd el. Szereti meg az exet nem tud tole elszakadni vaaagy csak szeretne fuggetlen lenni de neha napjan jo vagy neki. Ha nem is jartok akkor meg minek mutatna be a szuleinek? Nem fog ne remenykedj azert nem pontosit.

Amugy hany evesek vagytok?

2018. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kényelmes neki a helyzet. Jól elvagytok, nem akarja túlbonyolítani. Adj neki időt, aztán vagy akar komolyabbat vagy nem.
2018. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!