Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mi a véleményetek a nagyon pici (147centi magas) lányokról? 21/L

Figyelt kérdés

147 centi magas,43 kilos leányzó vagyok 32-33as tappancsokkal. A mottom “jóból keveset adnak”

Ugy érzem a pasik 99,99% cuki kicsi lánynak tart és a méreteim miatt nem vesz komolyan. A maradék 0,01% meg nagyon elbújt.

A külsőm a méreteim leszámítva hosszú sötét barna a vege fele picit vilagosabb enyhén hullámos hajacska. Pici kreolosabb bőr. Sminkelek minimálisan.

Edzek évek óta és mi tagadást látszik is még 4 kockám is van reggelente meg ha a munkám miatt valamikor 16:00-17:00 között sikerül ebédelnem.

Szerintem illedelmes vagyok, kicsit makacs és önfejű de szerethető.


A gond hogy nem találok párt és addig jutok egy pasival a beszélgetésben hogy milyen ilyen picinek lenni stb


2018. febr. 25. 21:28
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
42%

Nekem kifejezetten tetszenek az alacsony nők, bár nálam majd 40 centivel alacsonyabb nővel még nem volt dolgom.


És ne csodálkozz, ha a férfiak cuki kicsi lánynak tartanak, ha olyan szavakat használsz saját magad jellemzésére, mint "tappancs", "hajacska"

2018. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
#20, tehát, ha egy nálad magasabb srác hódítja el a kérdezőt, az egy perverz mocsok? :D
2018. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
31%

Őszintén elmondom a véleményemet annak ellenére, hogy mindenkit lepontoznak itt.


Volt barátnőm 157 centis volt, és mai napig sajnálom, hogy szakítottunk. Hihetetlen okos, ügyes, korához képest sokkal értebb, hihetetlenül kedves és aranyos volt, aki hozzátett a kapcsolathoz és nem csak elvett.

Ő 45 kg körül volt és sportolt amiért ugyanúgy látszódtak a kockái amit szerettem simogatni. Orvosnak tanul mai napig, így tényleg kiemelkedő személyiség.


Hétköznapokban viszont előjöttek a méretbeli problémák. 'Apróságok' mint pl egy szimpla csók aminél neki lábujjhegyre kellett állni cipővel, hogy felérjen hozzám (181 cm). Vagy pl kézen fogva sétálásnál aminél mindig valamelyikünk karja fáradt el. Ezekkel együtt is szerettem, főleg amikor felvette a pólómat és olyan volt rajta mint egy lepedő.


Hogy akkor miért lett szakítás? Azért mert a méretünk az ágyban sem passzolt. 17,2 cm-es péniszem és ha ráfogok éppen hogy csak körül érem kényelmesen. Ettől iszonyat fájdalmas volt neki a szex, bárhogy is próbálkoztunk. Már rég nem volt szűz, és előtte 2 hónapig csak tágítás ment és még így a sírás kerülgette annyira feszítette neki. Nekem kifejezetten nem volt rossz a szűk punci de az jobban zavart, hogy közel 8 centi kilógott és nem fért be több. Így is 1 évig jártunk, de a végén elmúlt a szerelem és végén szakítottunk. Ő 17, én 20 éves voltam akkor.


Ennek ellenére szívesen járnék újból pici nővel, de nem szeretném, hogy ez újból megismétlődjön, úgyhogy maradok a normál méretű lányoknál.

2018. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
33%
Ami mai napig még megmaradt, hogy milyen nehéz volt neki ruhát venni. A gyerekosztályról kellett mindig vásárolni és csak nagy ritkán volt olyan darab ami 'felnőttesebb' és nem csak gyerekes. Egyszer külföldről hoztam neki márkás pólókat normál S-es méretben, de mind nagy volt rá. Ennek ellenére a kedvemért horda őket :). #24-es voltam.
2018. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
41%

#23: Nem erről van szó, hanem arról, hogy nagyon nincs rendben az az állapot, amikor 185-190-es pasik is tucatjával vannak kapcsolatban extrém pici lányokkal IS, miközben alacsony pasik tömegei vannak egyedül, mert nem rúghatnak labdába a nők által felállított íratlan konvenciók miatt.

A 24-es kommentelő leírása pedig tökéletesen reprezentálja azt, hogy az alacsony csajok is (főleg a bujább/hedonista része) miért nem elégszenek meg a hozzájuk elvileg "méretben passzoló" srácokkal.

2018. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
38%
bennem már többször felmerült,hogy milyen lehet megdugni egy házimanót...szóval?
2018. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
37%

Ez!


[link]

2018. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem a magasságod és a szöveged alapján cuki vagy. Ez nem azt jelenti, hogy ne vennélek komolyan. Kétlem, hogy a társkeresésben az lenne a gond, hogy pici vagy. Nem keresek párt, de ha gondolod, dumálhatunk.
2018. febr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%

Falatka! :-) Mindig is imádtam az ilyen kis ZsebiBaba lányokat! Sajnálom, hogy nem vagyunk egy korosztály. Szívesen megismerkednék veled ;-) De ez a hajó nekem már sajna elment.. . :-(

45Ffi

2018. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
15%
Fú, 68% ez szomorú volt olvasni, biztosan aranyos volt.
2018. febr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!