Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfi lenézi azt a nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi lenézi azt a nőt, aki kezdeményez? Vagy úgy veszik, hogy nincs tartása és emiatt könnyen kapható? Várni kell amíg a férfi tesz meg az első lépést? És mi van ha egy időre a férfi eltűnik? Ez azt jelenti, hogy már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
#10 A jelzések nem számítanak kezdeményezésnek? Én direkt módon nem fogom kifejezni a szimpátiámat, de ettől (vagy pont ezért) még nőnek tartom magam. /#7/
2018. febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
15%

Az ismeretségi körömben volt pár olyan eset, hogy a nő kezdeményezett. Egyöntetűen megállapítható, hogy a pasi nem tartotta szarra se. Belement, mert miért ne, ki az a hülye pasi, aki elutasítja, de kb. egy lépést nem ment volna a nőért, nem strapálta magát a kapcsolatban.

Lehet lepontozni, mert ugye k...rva modern világban élünk.

2018. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Férfiként én örülök ha egy nő kezdeményez, és nem tartam ettől könnyen kaphatónak. Exem is elsőként kezdeményezett és 12 évig együtt voltunk....
2018. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki lenézni a másikat azért, mert az képes és hajlandó kifejezni a szándékait, az egyszerűen ostoba. Nem értem, hogy mi köze van a tartatlanságnak a kezdeményezéshez. Teljesen felesleges játszani a vadászt meg kéretni magunkat csak azért, mert így szokás, vagy mert ezt tanította a romantika. Viselkedjünk inkább nemtől függetlenül érett, felnőtt emberekként, akik képesek kommunikálni és alkalmazkodni, vállalni saját magukat és a felelősségüket mind az ismerkedés, mind a párkapcsolat során, és nem infantilis módon taktikázni meg játszmázni már a legelején.
2018. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az csak egy tahó szarkupac volt. De én nem teperek senki ember lányánál pl. Ha zéró az érdeklődés, vagy kéreti magát, hagyom a francba. Felnőtt, értelmes emberek a kezdeményezéssel nem taktikáznak, hanem lépnek ha akarnak valamit. Legyen akár férfi, akár nő az illető. Azt gondoljátok férfiként nem szar kosarat kapni? TÉVEDTEK!
2018. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Az ismeretségi körömben volt pár olyan eset, hogy a nő kezdeményezett. Egyöntetűen megállapítható, hogy a pasi nem tartotta szarra se."


Ez nem attól függ, hogy a nő kezdeményez-e, hanem hogy az illető milyen személyiség. Ezekre az állítólagos esetekre hivatkozva várni a sült galambot elég gyerekes dolog.

2018. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#14-nél a pont.
2018. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!