Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most, hogy lehet? Hogyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most, hogy lehet? Hogyhogy kezdeményezett a csaj?

Figyelt kérdés

Szoval a kovetkezo furcsa dolog torent, nem tudom annyira hova tenni. Eljottem a hetre latogatoba az egyik baratomekhoz akik egy videki “nagyvaros” mellett laknak tudni illik ket telepules kozott a “pusztaban”. Helyrajzi szamuk van meg minden. Aztan jott tegnap ez a nagy ho es befagyott a kapujuk, tenyleg nem tudtuk kinyitni sehogy, igy nem kocsival mentem be a varosba (csak boltba mentem) hanem busszal. Voltam vasarolni majd varok a buszra (evek ota nem buszoztam hal istennek) sokan allnak a buszmegbe, tobbekkozott egy nagyon feltunoen csinos jol oltozott fiatal lany. En nem is a sajat kabatomban voltam mert az tul vekony az ismerosom ram enyhen nagy a divatot tok nelkulozo viccesen gagyi kabatjaban altam, sapkaban amitol tok baba fejem lesz. Egyebkent helyes vagyok, de nagyon szarul neztem ki viccen kivul.

Es az a csaj folyton nezett, ha bealltak kozenk odebb alt, hogy lathatassam, majd mikor eszrevette, hogy a feneket nezem el is mosolyodott. Aztan belenezett a szatyromba es megjegyezte, hogy o is ezt a kokusztejet szereti. Leszolitott!! Eletembe eddig talan 2 lany kezdemenyezett szoban, pedig suliban folyton csajoztam. Beszelgettunk kicsit de jott a busz es mivel egy fatornyos falu melletti farmrol van szo muszaj volt mennem, szoval elkoszontem es eljottem.


Igen mondhatjuk, hogy viszonylag helyes vagyok de 1, nem ennyire 2, ha teljes puccparadeban voltam akkor is max csak neztek a lanyok sosem szolitottak le igy 3, valami elkepesztoen szarul neztem ki, fekete macko, nagy gagyi kabat, sapka, sal, voros orr. Ez a lany pedig lathatoan az a gimis esetleg egyetemista csinin feloltozott 10/10es tobb ezer instagram kovetos nagyon szep lany volt. Nagyon meglepodtem. Nem is ertem miert csinalta? Pedig a nok nagyon is nezik a stilust, sokmindent levonnak ebbol. Ti mit gondoltok errol? Inkabb nok valasza erdekel :)


2018. febr. 27. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát először is falun,ez "szokás".

Másodszor,te voltál ott,egyértelműen tetszettél neki?

Harmadszor, ne skatulyázd be attól,hogy jól nézett ki, ha megtetszettél neki-megtetszettél. Nem mindenkit érdekel ám,hogy hogy is van felöltözve az illető.

Lehet,hogy jó a kisugárzásod. Vagy pont tetszett neki,hogy végre nem egy díszmadár. ;-)


De legalább a nevét megkérdezted?


28/N

2018. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szoktak a nők is kezdeményezni, 5 kapcsolatom így lett.
2018. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!