Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lassan egy hete beszelgetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy hete beszelgetek egy lannyal. Mikor hivjam el randira?

Figyelt kérdés

En 17, a lany 19eves.

Lassan 1hete beszelgetek vele minden fele temarol.

Az lenne elsokent az otletem hogy elhivom moziba. (ele megyek es haza is kisernem) Mozi utan elmenni egyet koktelozni es kozben beszelgetni.

Szerintetek ez igy okes? Vagy mit kellene valtoztatni.

Esetleg talinal 2puszi?

Vagy korai lenne?

Koszonom elore is.



2018. febr. 27. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

rég el kellett volna hivnod...

csoda h meg visszair. azonnal hivd el, mihamarabbra, es alap a 2 pusz, randi vegen smar.

2018. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es az esetleg nem gaz, ha busszal megyunk es jovunk is, a moziba illetve a koktel helyre?
2018. febr. 27. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Jézusom..egy hete beszéltek. Miért nem személyesen ismerkedtek????? Nem neten kéne csevegned vele. Csal az időt húztad. Szerintem úgy kellett volna hogy max 3 napig és utána szervezzetek azonnal talit. Baromi unalmas neten beszélni amikor lehetne találkozni is.


Igen,hívd el randizni. De ne moziba!!!!! Ott nem nagyon lehet ismerkedni. Szerintem vidd el valami olcso etterembe vagy menjetek igyatok meg valamit vagy sutizzetek es kozben tudjatok beszelni.


Vagy az csak irasban ment??..


Buszozas nem gaz. Sokan kozlekednek azzal.


Puszi nem gaz szerintem. Koszonj legy kedves udvarias es amikor oda hajolsz puszit adni neki akkor NE fogd le a vallat. Legyel laza es udvarias.


Amikor en eloszor talalkoztam egy sraccal..o konkretan lefogta a karomat es nem is tudtam volna hu de gyorsan kiterni a puszi elol. Ami nem zavart volna..de ugy kicsit hulyen jott ki hogy majdhogynem ram eroszakolta magat.


Ha a randi vegen minden jol megy es erzed hogy mukodik a kemia..akkor viszont mar belefer egy csok is. Nem erdemes huzni halasztani..


Ket baratnom is (es en is voltam ugy.) hogy elbizonytalanottak. Most akkor mikor lep a srac? Tetszem neki? Vagy azt akarja hogy en kezdemenyezzek? Amikor a harmadik randi utan sincs semmi..erintkezes akkor elmegy a kedvem.

2018. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor a csillagok is együtt állnak. Csak akkor fog elmenni veled.
2018. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!