Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz lenne, ha megmondanám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne, ha megmondanám neki, hogy azért nem tudok lefeküdni vele, mert megvan a bajom?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdődött el köztünk egy barátság extrákkal kapcsolat. Megbeszéltük, hogy találkozunk, beülünk valahoa és utána átmennénk hozzá, eléggé egyértelművé téve, hogy nála mi lesz a program. Viszont megjött, és nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy inkább csak igyunk vmit...Mondjam meg őszintén, hogy miért vagy találjak vmi kifogást? Még csak két hete fut ez a dolog ezért vagyok kicsit zavarban emiatt. 22/L

2018. márc. 1. 12:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Felnőtt párkapcsolatok...
2018. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tisztában van vele hogy egy 22 éves nő menstruál. Szóval ha már ennyire jóba vagytok, simán szólhatsz neki
2018. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhatod nyugodtan. En nem fekudnek le olyannal, aki erre nem tud normalisan reagalni.
2018. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

Mondhatod "poénosan" is: Olyan hideg van, hogy megjött hozzád a Mikulás.


Egyébként gáz, ha nem mondhatod meg őszintén. Úgyhogy hajrá:)

2018. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem, ezt meg tudod beszélni vele, ha tényleg szeretitek egymást. Ennyire bízzál már benne, hogy szeret téged, és elfogadja; meg lehet vele éretten beszélni. Hogy most ez van, és ezért nem szeretnéd. Ha szeretitek egymást, és megértitek egymást, nyugodtan bízzál meg benne. Ő a párod, nem vagy köteles véresen is csinálni vele. Meg egyébként se vagy köteles, ha simán nem esik jól, akkor is nyugodtan mondd meg neki; el fogja fogadni, szeret téged, megérti. Nincs ezen semmi szégyellni-szégyenkezni való. Gondolod, hogy mások nem menstruálnak? Aki szeret, aki igazán a lelkitársad, az meg fogja érteni, és nem fogja követelni tőled, hanem majd vár. Ha szeret, akkor tud várni, és nem fog kitörni hisztiben, hanem intelligensen elfogadja, tudomásul veszi, hogy a lányoknak ilyen napjaik is vannak. Mondd el neki nyugodtan, még ha nem is tervezel vele hosszú távra, ez ilyen szokásos női ügy, ez mindig van, egy darabig mindig lesz; ezt meg fogja érteni, hát mert miért ne értené meg? Hát más nőknek is van ilyen; akkor majd szépen kivárja, amíg elmúlik. Ha meg ezért dühös lesz, akkor ő nem a te párod, nem neked való ember. Akár az orra alá is nyomhatsz egy piros betétet; hogyha nem hiszi el, hogy ez nem csak egy holmi kifogás, hanem tényleg. Higgyen neked, legyen meg azért valamennyi bizalom; hát most , hát némileg együtt vagytok; szóval ha szexkapcsolatis, ti valamilyen szinten akkoris egy párt alkottok. Szóval értse meg. Szal valamilyen szinten összetartoztok talán lelkileg is, és a menstruáció is hozzá tartozik az emberek életéhez. Intelligens ember ezt felfogja, tudomásul veszi. Meg fogja érteni, hogy neked ez most nem lenne jó. Ne aggódjál.
2018. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

"En nem fekudnek le olyannal, aki erre nem tud normalisan reagalni."


Én nem feküdnék le olyannal, aki nem képes ezt felnőttként kezelni és a GYK-ra kell kérdést írnia, hogy most mit tegyen. Látszik, a szexhez való érettség nem feltételez szellemi érettséget.

2018. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Szerintetek szóljak előre, vagy elég ha a helyszínen közlöm vele?
2018. márc. 1. 12:59
 8/24 A kérdező kommentje:
12:55-ös: ő nem a párom. Persze, ha az lenne, nem hezitálnék egyáltalán.
2018. márc. 1. 13:01
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez nem egy kapcsolat, én előre jelezném, hogy max egy italra vagyok kapható az állapotom miatt.
2018. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#6 Az már egy más kérdés, azért írtam, hogy mondja meg.


Kérdező, előre szólnék, mivel szexkapcsolatról van szó, nyilván számít a szexre, nem biztos, hogy akar csak úgy italozni veled.

2018. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!