Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi akivel kb minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel kb minden második nap találkozunk nem ugy mint akik együtt vannak hanem buszsoforkent dolgozik és a buszon látjuk egymást. Hogy tudnám megszerezni magamnak?

Figyelt kérdés
Nem csak a buszon, hanem az utcán is amikor találkozunk köszön mosolyog meg megbamul. Tehát nem az van hogy csak azért köszön mert muszáj ugye neki a buszon ha valaki felszáll. A csaladombol kb mindenki beszélt mar vele csak én nem:( o 27/F én 18/L értelmes válaszokat szeretnek kapni.

2018. márc. 4. 09:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha tudod a nevét, és van Facebookja, jelöld be. Ha nem tudod, beszélgessetek, mutatkozz be aztán ő is be fog. Onnantól már nyert ügy 😀
2018. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

A nevet tudom mert egy faluban lakunk, tehát ezért jönne ki rosszul ha bemutatkoznek mert mar ismerjük egymást🙄Facebookja meg sajnos nincsen

De azért köszönöm a választ

2018. márc. 4. 09:28
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Oh hát akkor a legegyszerűbb. Megkérdezni van a e kedve találkozni a buszon kívül máshol :) Kicsit vicceld el. :)
2018. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Ha nincs facebookja az azert van mert lehetseges van parja aki nem toleralja.. erre nem gondoltal?
2018. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam mert írtam mar hogy ismerem ot egy faluban lakunk és tudom róla hogy nincs párja.
2018. márc. 4. 14:06
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Úristen előző 😂 ez hatalmas kombinálás volt. Azért lehet nincsen neki mert nem szereti a Facebookot🤦 akkora papucs meg ne legyen egy férfi, hogy befolyása ennyire a nője
2018. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, ha lenne facabókja, bejelölnéd. Hívd el valahova.
2018. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

Jajjj, Istenem, kérdező, hát ezek szerint ismered is, be is jössz neki, akkor mi itt a kérdés?! Nem kell "megszerezned", már ő várja, hogy lásson! Add valami jelét annak, hogy a szimpátia kölcsönös! Mosolyogj vissza, mondj valami kedveset. Nem értem, miért olyan lehetetlen dolog ez annyi embernek.


Vegyél észre rajta valamit és dicsérd meg! A férfiak is szeretik ha bókolnak nekik, persze csak finoman. El is viccelheted, úgy még jobb. :)) Hadd gondolkodjon, hogy most ez mi volt részedről, baráti ugratás, vagy bejön neked. Véletlenül találj egy Sport szeletet a zsebedben, amit épp nem ehetsz meg mert diétázol, és add neki, hogy legalább neki vidámabb legyen a napja... ilyenek.


De ezeket tényleg tanítani kell egy nőnek? Ezek a mai lányok tényleg ennyire fantáziátlanok...? :D

2018. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

utolso válaszolo koszonom szepen!:)

en lennek a legboldogabb ha mar összejönnénk, en annyi jelet adok neki hogy mindig visszamosolygok ra meg akkor is ha neki rosszabb kedve van es nem mososlyog. igen ismerem ot nem csak a buszon koszonunk hanem az utcan is, es ott is mosolyog na meg a csaladombol mindenki beszelt mar vele csak en nem, úgyhogy jo kenne valami tema amirol elkezdhetnénk beszelni

2018. márc. 18. 09:44
 10/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ilyen beszélgetéstémák csak a te fejedben születhetnek meg. Gondold ki, hogy mivel, hogyan, és szólítsd meg.


Nem fogja tolakodásnak venni, hogy barátkozni próbálsz vele. Legrosszabb esetben nem jössz be neki mégse, és akkor barátok lesztek. Jó esetben vevő lesz a dologra, és kialakul valami...


A másik, most nézem, hogy ő 27, te még csak 18 vagy. Ez azért elég nagy korkülönbség, főleg a te korodban, mivel még nagyon fiatal vagy. Az is lehet, hogy egyszerűen csak fel se merül benne, hogy "úgy" tetszhet egy ilyen fiatal lánynak, vagy nem akar liliomtiprónak tűnni, hiszen még jogilag is szinte gyerek vagy. Lehet, hogy még várnod kell egy pár évet, mire az ilyen korú férfiak a potenciális partnert fogják látni benned, és nem csak egy nagyon csinos fiatal kislányt, aki a kora miatt tabu a számukra.

2018. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!