Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pasival imádjuk mindketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasival imádjuk mindketten az "elérhetetlent" játszani. Milyen sms-t írjak neki? :D

Figyelt kérdés

Háromszor randiztunk, egy hónapja ismerem. Tudom, hogy nagyon kíván.. Például nagyon szexinek találta azt a válaszom, hogy "ma vettem magamnak egy fűzőt és egy harisnyatartót, de úgy döntöttem, ma este csak én fogok benne gyönyörködni, senki más. de ígérem, közben csak rád fogok gondolni.."

22N


2010. jún. 9. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek után akarod vele elhitetni hogy elérhetetlen vagy?:)

esélytelen.

Az hogy milyen smst írj neki attól függ mit akarsz vele elérni? És csak óvatosan az elérhetetlenkedéssel, barátnőm épp msot esett nagyon csúnyán pofára emiatt... Túl sokáig játszott, még a végén a pasi elment egy elérhetővel...

2010. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a pasi azt mondta, neki ez 'elérhetetlen' kategória, én meg meg akarom adni, amire vágyik, de már a hetedik sms után elhagyott az ihlet.. :P
2010. jún. 9. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
ha elérhetetlen akarsz lenni, nem válaszolj az sms-eire ;)
2010. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem értitek. :D kihívó dolgokra gondol, de mégsem teljesen kibontakozóra.. szerinte ez elérhetetlen :D
2010. jún. 9. 20:21
 5/7 anonim válasza:
Tudja hogy hol laksz? ha nem akkor írhatnál ilyet pl hogy itt várlak egyszál semmiben vagy erotikusabban megfogalmazva, de ne áruld el neki h hol lax.
2010. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia, most vettem fel az erényövemet, de véletlenül beleejtettem a wcbe a kulcsát... :(
2010. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Végülis, valahogy ki kell pótolni az egyéniség hiányát.
2010. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!