Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak véleménye érdekelne!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleménye érdekelne! Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés

Miért fizettek mindent szívesen egy 16-17 éves, még nem dolgozó, semmi pénzzel nem rendelkező lánynak randizás alkalmával, vagy kapcsolatban velük? Amíg egy 21-22 évesnél már kikéritek magatoknak, hogy fizessetek helyettük akár egy mozi, vagy randi alkalmával is.

Ha a fiatalabb lánynál van pénz, lehetőség, kedv, fizetni mindent fenntartás, probléma nélkül, akkor a pár évvel idősebbnél már miért nincs?


És ez most ne arra fogjátok, hogy a fiatalabbnak még nincs pénze, mert arra irányul a kérdésem, hogy hogyan lehetséges, hogy nektek egyik esetben van kedvetek mindent fizetni, a másik esetben pedig semmit leginkább.


(A kérdés nem rólam szól, én az egyenlőség híve vagyok fizetés terén is, csak érdekesnek találom ezt a már többször megfigyelt jelenséget.)


2018. márc. 18. 22:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Nemtom, hol figyeltél meg ilyet, az eddigi randikon mindig álltam mindent, kortól függetlenül.
2018. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Nincs ilyen jelenség, bemagyarázod magadnak.
2018. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Én mindenkinek fizettem mindent tökmind1, hány éves volt.
2018. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Ezt tényleg csak te találod ki.
2018. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%

"És ez most ne arra fogjátok, hogy a fiatalabbnak még nincs pénze, mert arra irányul a kérdésem, hogy hogyan lehetséges, hogy nektek egyik esetben van kedvetek mindent fizetni, a másik esetben pedig semmit leginkább. "


Pedig erről lenne szó. A te logikáddal ugyanúgy kellene fizetni mindent egy 25, egy 30 és egy 40 éves nőnek is. Alanyi jogon, mert ő nő.

2018. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Diavolino44 ***** válasza:
32%

Most ravilagottal egy altalanos jelensegre.. jah nem, csak szimplan elofordult egyszer s most ez az uj trend.

Nyugi aki elhivott randzini s nem akart fizetni ,az ahogy latom jobban is jart, hogy nem jott ossze a dolog. ;)

2018. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Nő vagyok, így nem tudom és nem is érdekel, miért van ez, főleg, hogy nem is tapasztaltam. Csak azért kommenteltem, mert jó látni, hogy sok férfi nem vergődik és szánalmaskodik a társas normákkal szemben, hanem tök természetesnek tekinti, hogy meghívja a lányt valamire. Köszönöm, hogy nem vagytok szarrágók, akik nem képesek felfogni, hogy az egyenjogúság nem egyenlőség. :)
2018. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mindig mindent fizettem, még azt is, ami a lányban fel sem merült, de miután kapcsolatban vagyunk, nem sokkal rá mindegyiknek minden probléma és természetesen én felelek ezért.... igen, még az is az én hibám, ha annak idején farfekvéssel született.

Kiegészítésként nem ismerkedem 16-22 évesekkel.

31/f

2018. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ja, nekem meg az a kérdésem, hogy ez miért van :D

31/f

2018. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
#7: pár dologban a férfiaknak is kijárna már az egyenjogúság, nem?
2018. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!