Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, első randin, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, első randin, vagy ismerkedés elején mik azok amik nem szoktak tetszeni a lányban?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
ez nem ilyen. a lényeg, hogy legyen valaki. és az legyen nekem érdekes. (ez, hogy másokat kérdez meg, hogy milyen legyen ez mondjuk eleve nem túl izgi)
2018. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Utálom ha csendes, nem mesél magáról, az életéről. Utálom ha nekem kell beszélnem.

Nem tudom hogy mit várnak, ha csendben ülnek és rövid válaszokat adnak, majd visszakérdez? Szeretem ha sokat beszél magáról, humoros.

2018. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

1. Előveszi a telefonját, azzal foglalkozik, nem kér érte elnézést, nem mondja hogy bocs ha valami fontosat kell rajta intéznie. Az én telefonom mindig képes a zsebemben eldugva lenni, totálisan lenémítva randik ideje alatt.


2. Vagy kizárólag magáról beszél és engem nem is kérdez, úgy kell a szavába vágni, vagy nagyon-nagyon csendes, úgy kell szóval tartani. Nem tudja hogy működik két ember beszélgetése, nem tudja hogy hosszú távon a felek valahol 60-40 és 40-60 közti arányban beszélnek.


3. Úgy általában nem kérdez, érdeklődik rólam úgy, mint ahogy én őróla.


Általánosságban hirtelen ezek jutottak eszembe.

2018. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem fejezi ki az érdeklődését, és tőlem vár mindent, ő "csak ott van".
2018. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha egyoldalú a dolog.
2018. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

1. Ha passzív és tőlem vár mindent.

2. Ha csak ömlik belőle a beszéd és láthatóan nem érdekli, amit én hozzáfűznék.

3. Ha altatót kever a piámba, aztán befektet egy olcsó motelszobába, ahol a pasija kivágja a vesémet, én meg másnap reggel egy kád jégben ébredek, ők meg már leléptek Ukrajnába.


Szóval legyen kölcsönös a dolog, a vesémhez pedig ragaszkodom.

2018. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Az elsö az apoltsag, ami feltünik, mielött akar csak megszolalnank. Kifejezetten tetszik es vaganynak tartom, ha egy lanynak vannak hobbijai, amik soran nehez tisztanak es friss illatunak maradni. De ez nem all ellentmondasban a szemelyi higieniaval es igenyesseggel. Persze az agyonszolizott, harci festesü csatakanca, melynek erkezeset mar percekkel ezelött hirdeti a bodito illatfelhö sem az a jelenseg, amire hosszu tavon vagynek.


A szikra. Ez teljesen szubjektiv es vagy van, vagy nincs. Komolyan elgondolkodva sem tudnam pontosan leirni, mitöl erzem pillanatok alatt, hogy egy hullamhosszon pendülünk, hogy lenyügöz es felkelti kivancsisagomat a szemelyisege es latom a tekinteteben, hogy izzik köztünk a levegö. Ez önmagaban termeszetesen nem eleg a szerelemhez vagy akar parkapcsolathoz, de nalam ott kezdödik. Meg sosem tapasztaltam (pedig adtam eselyt ennek es szerettem volna), hogy ez idövel kialakul. Igy kiskorom ota nem kerültem "baratzonaba", mert amikor megtetszett egy lany, az mindig nagyon is egyertelmü volt. Sokszor fantasztikus elmenyekhez es csodas evekhez vezetett, ha pedig nem, akkor legalabb nem vesztegettem az idömet vagy kergettem hiu abrandokat, miközben csalodast okozok egy lanynak, aki elveszit egy baratnak hitt embert.


A sötetseg. Tudom, ez meg szubjektivebb, de engem az ostobasag annyira visszataszit! Lehet egy hihetetlen szep lany, de ha minden megnyilvanulasabol erzödik az agyi kapacitas hianya, az egyszerüen lehangol. Barataim közül akadnak böven, akiket nagyon is felcsigaz, ha egy aranyos, naiv, kicsit bugyuta tünemeny jelenik meg a lathataron, de tölem nem kell tartania. Lehet velejeig romlott, sötet humoru, szarkasztikus es cinikus egy lany, de ha ez olyan inteligenciaval jar, hogy latom rajta, mar öt körrel megelözte a többieket, azt nagyon is izgatonak es kihivonak tartom. (Hazudnek, ha tagadnam, hogy megfelelö külsövel parositva ertendö). Ilyen lannyal sosem maradunk közömbösek egymas szamara. vagy egymast sertegetve, jol rejtett kölcsönös tisztelettel megvetjük egymast, vagy mindent elsöprö es katasztrofalisan vegszödö, szenvedelyes romancba bonyolodunk.


Vegül a demotivalt passzivitas. Mondjuk ritka, hogy önszantambol talalkoznek ilyen lannyal, de volt mar, hogy mar probalta igy füzni a szallakat. A megismeres soran meg egy-ket mondat erejeig probalom aktivizalni es kideriteni, hogy nem -e csak aktualis faradtsag, frusztracio vagy megis a szemelyisegenek resze. Ha az, akkor egyszerüen statisztava valik szamomra.


A szigoru pontozas ellenere is leirtam szemelyes velemenyemet, ami azt tükrözi, hogy nekem mi nem tetszik ilyen helyzetben! Termeszetesen masnak mas lehet a preferenciaja, szemelyisege.

2018. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7:


>agyonszolizott, harci festesü csatakanca


Hát baz­­meg, ezen felsírtam, mint a baba a BCG oltáskor :D. Köszi.

2018. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te mit érzel a gyengédnek?

2018. márc. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Semmit. Csak szeretném átgondolni, hogy ami másban hiba, az bennem lehet-e.
2018. márc. 22. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!