Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány vakrandi után találtad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány vakrandi után találtad meg a párod?

Figyelt kérdés
Eddig 4 volt nekem, de már lassan feladom.
2018. márc. 21. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én a negyediken, de nem mind vak volt.

Tarts ki, jönni fog az. Mikor nem várod! Fel fogod ismerni, hogy igen, most hazaértem:-)

2018. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Te miről ismerted fel,?
2018. márc. 21. 12:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy boldog vagy és jól érzed magad. És amit érzel a másik iránt, kölcsönös. Igazi rózsaszín időszak.
2018. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes volt, mert eleinte tartottam a dologtól, mert az előző hárommal pizzériába, étterembe, kiállítással egybekötött fogadásra mentünk,- no ez mind nem számít,de belül végig az ment bennem, hogy: nem, nem, nem, nem.

Ő viszont, MC Donalds-ba hívott el. Jó, gondoltam ilyen még nem volt. Leült velem szemben, beszélt, és azt éreztem, hogy mintha már régóta ismertem volna, olyan ismerős volt. Nem volt feszengős semmi, nem kellett figyelnem a viselkedésemre, önmagam tudtam lenni, olyan hasonszőrű volt, mint én. Mintha kb együtt nőttünk volna fel. Végén kérdezte, hogy találkozunk még? Én meg a világ legtermészetesebb módján rávágtam, hogy igen, persze.

Ennyi.


Az ismerősség érzése, a többinél meg idegenség, nagyon más, nem, nem tudom elképzelni, sok a nem közös.


ezek voltak a különbségek.

2018. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%

Néha azért bánom, hogy sosem volt randim a párom előtt vagy a párommal.

Sosem élem át az izgalmat, a várakozást, a vágyakozást, hogy milyen lesz az este, hogy alakul, milyen élményeim lesznek.


Nekem sosem volt randim, a páromat is csak megismertem, barátok lettünk, aztán ő szerelmet vallott, megkért hogy legyek a barátnője, és ennyi.


Szóval szerintem használd ki, hogy neked legalább van ilyen! Lesz mire vissza emlékezni és sztorizgatni az unokáknak. :)

2018. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam vakrandin, kiderült, hogy a sràc hazudott a magassàgàról . Nem 185 volt hanem 165, szóval 10 centivel alacsonyabb volt nàlam. Elköszöntem tőle. Nem szeretem ha àtvàgnak.Nem tudom mit hitt? Hogy nem derül ki?

A többi esetben nem volt vakrandi, mindig làttam képeket az illetőről, külsőre nem ért semmi csalódàs. Volt 2 pàr hónapos kapcsolat ilyen randikból, őket chaten ismertem meg, majd még 3 pasival randiztam de nem volt soha màsodik talàlka. Aaztàn egy màsik helyről 4 pasival randiztam 5 hónap alatt, voltak akikkel 2-3 alkalommal is, de nem passzoltunk. Végül a 6. hónapban megismertem valakit ugyanott ahol a màsik 4- et , beszélgettünk sokat, randira hìvott, talàlkoztunk , , nagyon dobogott a szívem mikor meglàttam, neki is, szerelem volt első làtàsr amellett hogy nem volt teljesen ismeretlen, hisz 2,5 hete csak vele ismerkedtem. Azóta együtt vagyunk. Ennek màr 8 éve. 6,5 éve összehàzasodtunk:)

2018. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
egy sikertelen próbálkozás után :)
2018. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi gond volt az eddigiekkel?

Nő vagy férfi vagy?

2018. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az hogy élőben olyan valami negatív rajta, ami fénykép, és írott beszélgetés után nem jön át. Vagy más, mint a képen.

Vagy van benne valami taszító.

Ezek szoktak előfordulni, néha halmozva.

2018. márc. 22. 09:40
 10/15 A kérdező kommentje:
Emellett lehet hogy jól elbeszélgetünk, de ennyi. És ez kevés egy kapcsolathoz. Vagyis szerintem kár vele kinlodni, mert később úgy is vissza fog csapódni a dolog.
2018. márc. 22. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!