Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ajándékot küldeni a kiszemelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékot küldeni a kiszemeltednek (18/l) a születésnapján névtelenül? 18/f

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy küldök neki egy nyakláncot névre szóló szívecske medállal. :)

2018. márc. 21. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes és éretlen. Ha valamit akarsz tőle, akkor merd vállalni magad és érzéseidet. Most mit ér a szerencsétlen lány egy névtelen rajongóval?
2018. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ő vagy a te neve lenne a medálon? Én nem hordanék a saját nevemmel ellátott medált.

Nev nélkül minek küldesz? Írd szépen le, hogy tőled van.

2018. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem hordanék a saját nevemmel, úgy meg főleg nem, ha azt sem tudom kitől van. Lehet valami őrülttől van. Más nevével, akit meg nem is kedvelek minek hordanék szívecskés nyakláncot
2018. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!