Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha változtattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha változtattam a szokásomon és már gond nélkül le merek szólítani lányokat de mindegyik foglalt?

Figyelt kérdés
buszon az elmúlt hetekben 2 lányt is leszólítottam és majdnem végigdumáltuk az utat. voltak már csajaim de nem vagyok kezdeményezős. most egy ismerős csávóval fent voltunk pesten 1 hetet és mom parkban is szórólapos csajokat szólítotam le dicsértem meg a mosolyukat, zavarba is jöttek. :-D ki akartam próbálni h kilépek a komfortzónámból ez most már sikerül is de mindegyik foglalt és tényleg nem lekoptatás mert hívják őket telón buszon is a pasijaik miközben velem dumál órákig. :-D csók, szeretlek elköszönéseket tolnak a telóban.
2018. márc. 29. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Köszönjük, hogy elmesélted.

Igazán érdekfeszítő történeteid vannak.

Ennek a kérdésnek sincs értelme. Mit is akarsz megtudni? Ja, hogy csak fényezni akartad az egódat. Értem.

2018. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert van baratjuk, beszelhetnek massal. Talan nem is barat, csak haver, es lekoptattak.


Mosolyt megdicserni? Olcso szoveg. Talan kinosan ereztek magukat, mert a munkajuk okan kedvesnek kell lenniuk, es nem kuldhetik el a napi szazadik beprobalkozot sem a busba.

2018. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tovább kell próbálkozni. Volt itt egy kérdés,hogy miért nem tudott valaki két hét alatt eladni egy házat....(Sajnos)ház eladás se két hét alatt megy,minőségi pár találása sem. Gratulálok a bátorságodhoz! Jó tanács: dumál=beszélget csajaim=barátnőim , csávóval=barátommal. Ha egy lánnyal beszélsz lehet a nem szleng/roma szavak célravezetőbbek. Kitartás , türelem.
2018. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!