Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli lányok, most, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok, most, hogy itt a nyár, elkezdtek randizgatni?

Figyelt kérdés

Hello!

Kíváncsi vagyok, hogy a nyár folyamán hányan szeretnének kapcsolatot létrehozni.

Aki szeretne: Megvan már a kiszemelted?

Ha valakinek valami gondja van, akkor írja ide, és hátha megoldjuk.Mi, szinglik/egyenlőre szinglik tartsunk össze!:D

/aki tolakodónak véli a kérdést, annak bocs, csak túl kíváncsi vagyok:)/

21/L


2010. jún. 11. 19:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik fő célom,hogy ismerkedjek a nyáron.Ezt úgyértem,hogy minél több embert szerenék megismerni,barátokaz szerezni.Jókat beszélgetni,bulizgatni,strandolni:)

Aztán,majd meglátjuk,hogy találkozok-e olyan sráccal,aki megdobogtatja a szívemet;)

15/L

2010. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én nemrég lettem szingli.Nem terveztem,h randizgatni fogok,de ma berobbant az életembe valaki,és most nagyon nem tudom mi legyen.Hiszen neki van családja,és nem is áltat olyasmivel,h elhagyja őket értem.Csak azt szeretné megkapni tőlem,amit a feleségemtől nem.Viszont a pasi 10 pontos,és minden megvan benne,amit egy férfiben keresek.Egyelőre még az elveim és érzéseim között vívódom,nem döntöttem még el,h mit teszek.
2010. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hajrá!:) Én is egyenlőre így kezdem, aztán ha van valaki, akivel kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor majd csak lesz valami.....:)

Ja, ám bocs, 16 vagyok, nem értem, miért írtam, 21-et....félig alszom, bocsi!:D

2010. jún. 11. 19:36
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát van egy-két kiszemeltem...és igen,mindenféleképpen beakarok pasizni...mar vayg 4 hónapja nemvolt pasim..már nagyon jóljönne egy.:)
2010. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ja és én is 15\L
2010. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, nem tudom. Nem tervezem, úgy érzem nem nekem való. Most elvagyok, jól érzem magam :) Randizni semmiképp sem akarok, egy jól sikerült randim sem volt még, úgyhgy nem kísérletezem :D 21/N

2010. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
2.-nak: szerintem nem kéne vele semmit sem.....ha nem akarja elhagyni a családját, akkor nincs mit tenni. de ez csak az én szerény véleményem.
2010. jún. 11. 19:37
 8/20 A kérdező kommentje:

Jaj, de sokan írtok egyszerre!:D

Mindenkinek hajrá, aki pasizni akar!!!! Aki meg jól érzi magát most pasi nélkül, az most piszok mázlista..:D

2010. jún. 11. 19:39
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom,de azok a csodaszép szemek:)Majd meglátom,hogy mi lesz vele.Egyelőre nem vagyok hajlandó ezen agyalni.

Amúgy 3,5 éves kapcsolat után vagyok,és nagyon-nagyon jól esne most egy kis szeretgetés,mert egy jó ideje nem volt benne részem.


2.válaszadó voltam

2010. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy mit gondoltok az egyéjszakás kalandról? Nem mintha ki akarnám próbálni!:D

Történt már meg valakivel, hogy rossz lett a vége...?

2010. jún. 11. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!