Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin nem korai már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin nem korai már a szex?

Figyelt kérdés

20/F vagyok és 18 éves a lány.


Interneten ismerkedtünk meg. Március 27 től vagyunk együtt. Hogy szeretem-i ot? Magam se tudom mer nem ismerem eléggé őt. Állítólag 2-3 hét után volt szexje kapcsolatban. Én még szűz vagyok és parazok hogy hogy fog sikerülni. Meg nem találkoztunk de ez már a 2 hét és azt mondta hogy 3 hét után lefekszunk. Na nemsokára lesz az első találkozásunk, szerintetek normális első randin lefeküdni kint a természetben? Mert nincs hely ahol lennénk. Volt 2 sarccal ovszer nélkül szexje, ezért is parazok hogy nem-i kaphatok el tőle valamit.


Mi a véleményetek?


2018. ápr. 10. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Az a véleményem, hogy ne parázz és engedd el magad.
2018. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne feküdj le vele egyből első randin. Ráérez az ember ha már ott az alkalom. Ha csak nem arra pályázol, hogy elveszítsd a szüzességed.
2018. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki akkor fekszik le az ismerkedés során a másikkal, amikor kényelmesnek érzi. Nincsenek erre fix szabályok.
2018. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Mar elso randin sem gaz. Nyugi. 2018 van....nem 1963.
2018. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak még szűz vagyok és óvszerrel lesz a dolog csak nem jön fel teljesen bőrig a borom a fifymámon hogy gondot i okozhat
2018. ápr. 10. 18:38
 6/16 A kérdező kommentje:
*fitymamon
2018. ápr. 10. 18:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
És a fityma szűkületeddel mi lesz? Mert ma 2-szer is tettél fel ezzel kapcsolatban kérdést a szexualitás kategóriában...most meg már meg se említed itt?
2018. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem elnézést
2018. ápr. 10. 18:42
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elsietni a dolgot.Mondd meg neki,hogy még szeretnél várni vele.Ha akar téged és komolyan gondolja,akkor megvár.

Nem kell elkapkodni.Különben is,először kezelni kell a fitymaszűkületedet.

Ha nem akar várni,akkor nem érdemes miatta bánkódnod,majd lesz még alkalmad barátnőt találni és szexelni is.

2018. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg a helyesírást. A kérdésre válaszolva, ha nektek csak a szex fontos akkor csináljátok. Én képtelen lennék szexuális kapcsolatot kialakítani egy olyan nővel akit még nem ismertem meg eléggé, de ez csak az én véleményem. Ha ő is szeretné és kívánjátok egymást, akkor nincs akadálya.


26F

2018. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!