Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év alatti lányok, ti miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év alatti lányok, ti miért használjátok a tindert, ha nem akartok vele semmit?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. Több száz match után rendre azt látom, hogy a 20 év alatti lányokkal nem csak találkozót lebeszélni lehetetlen ezen az appon keresztül, hanem egyáltalán normális párbeszédet fenntartani is. Nem is érdekel titeket az egész, nem gondoljátok komolyan, csak felmentek, hogy végignézzétek az étlapot, mint amikor egy állatkerten végignézitek az érdekesebbnél érdekesebb lényeket, de egy pillanatra nem merül fel, hogy ti randizzatok is valakivel. Mindig az a válasz ilyenkor, hogy "kíváncsiságból" vagytok fenn, vagy az van a leírásban, hogy magatok sem tudjátok, mit kerestek itt. Miért nem spóroljátok meg a fiúknak a bosszúságot, és mentek el valami szórakozóhelyre a lánypajtásaitokkal, ha ennyire éretlenek vagytok a társkereséshez? A lányok nagyrésze egyébként alapból ilyen, akármilyen korú is legyen, általában 2 napon belül eltűnik, mert rájön, hogy ha csak a fiú kérdez, akkor befullad a beszélgetés. De a 20 év alatti lányok szinte csak ilyenek, eggyel se volt még normális beszélgetésem. Minek használjátok egyáltalán? Nektek ez jó poén, hogy idegesítitek azokat a felhasználókat, akik normálisak és tényleg akarnak valamit?
2018. ápr. 22. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom tuning miatt vannak fenn a lányok, hogy még elég kapósak a pasiknak.
2018. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ehhez miért kell tinderezni?
2018. ápr. 22. 11:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam 20 éven alatti, és ez egy teljesen normális dolog ilyen korban. Érdekeltek a pasik, de aki nem fogott meg 110%-osan, azzal nem jutottam el a randiig.

Ebben a korban ugyanolyan fontos volt (ha nem fontosabb) a tanulás, a jogsiszerzés, a nyelvvizsga megszerzése, a fősulis felvételi, egy jó limonádézás a Duna-korzón a barátnőimmel, elmenni plázázni, kosármeccsre, és még ezer más helyre, mint mondjuk a pasizás.

És egyébkènt sokakat meg abszolút hidegen hagy a nyomulós, kiéhezett majmok hada, mert a dugáson kívül sok más dolog is érdekel minket, lányokat.

Szóval veled az van, hogy vagy nem jó korosztályban keresgélsz, vagy unalmas/ronda vagy, akivel nem akarnak a lányok randizni.

Ha mindenkivel rossz tapasztalatod van, az nem azt jelenti, hogy mindenki más hülye, és nem vesz észre egy olyan igazgyöngyöt, mint amilyen te magad is vagy....

2018. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

“Több száz match után”


Azt hogy csinálod?

2018. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert nincs életük. Én Tinder nélkül is tudom, hogy tetszem a pasiknak.
2018. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: már háromnegyed éve használom.



Utolsó előtti: a te kommentedből annyira süt az unintelligencia, hogy aranyba kéne foglalni minden egyes sorát.



"Én is voltam 20 éven alatti, és ez egy teljesen normális dolog ilyen korban. Érdekeltek a pasik, de aki nem fogott meg 110%-osan, azzal nem jutottam el a randiig."


Akkor ne tinderezz, vagy ne húzd jobbra, kislány.



"Ebben a korban ugyanolyan fontos volt (ha nem fontosabb) a tanulás, a jogsiszerzés, a nyelvvizsga megszerzése, a fősulis felvételi, egy jó limonádézás a Duna-korzón a barátnőimmel, elmenni plázázni, kosármeccsre, és még ezer más helyre, mint mondjuk a pasizás. "


Ez csodás, csak tudod, nekünk, fiúknak mások az igényeink, és a teljes élethez nekünk már 16-17 éves kortól hozzátartozik a másik nem iránti vágy is. Tudom, hogy ez a te érintetlen, tökéletes és minden büdös, állati ösztöntől mentes, illatos kis lánylelkecskédnek felfoghatatlan, de majd emlékezz vissza a soraimra akkor, amikor beüt nálad a klimax, és hirtelen felborul a hormonháztartásod.



"És egyébkènt sokakat meg abszolút hidegen hagy a nyomulós, kiéhezett majmok hada,"


Mert aki fent van a tinderen, és elvárja, hogy az ellenkező nem is komolyan vegye a társkeresést, az egyből "nyomulós, kiéhezett majom". Értem.


"mert a dugáson kívül sok más dolog is érdekel minket, lányokat."


Minket is. Ezt az egész dugás témát te hoztad fel, nem én. Én társkeresésről beszéltem kezdettől fogva, olvasd el újra a kérdésem. Nem is írtam szexről. Rólad mond el valamit, hogy egyből erre asszociálsz.



"Szóval veled az van, hogy vagy nem jó korosztályban keresgélsz, vagy unalmas/ronda vagy, akivel nem akarnak a lányok randizni. "


Ja, értem. Szóval akkor minden emberi tapasztalat ellenére kezdjek el a saját korosztályom lányai után koslatni, akik már a 30-as cégvezetők iránt érdeklődnek, mert ott majd biztos több sikerem lesz, ugye? :))



"Ha mindenkivel rossz tapasztalatod van, az nem azt jelenti, hogy mindenki más hülye, és nem vesz észre egy olyan igazgyöngyöt, mint amilyen te magad is vagy...."


Nem, kiscsillag, hanem azt jelenti, hogy a kereslet-kínálat arány **rvára a nők felé lejt ebben a korosztályban. Bármennyire is akarod azt hinni, hogy te lányként különb lélek vagy, mert nem kiéhezett majom vagy, akinek csak a szexen jár az esze, mint a fiúknak nyilván, el kell keserítselek. Nem azért ezerszer könnyebb neked párt találni, mint nekem, mert te annyival izgalmasabb, sokoldalúbb személy és mélyebb lélek vagy, mint én, hanem azért, mert te lány vagy, én meg fiú, és a fiatal lányoknak alanyi jogon jár a partner, mert mindenki értük versenyzik, még a negyvenes férfiak is, a fiúk meg a fél életükben azért küzdenek, hogy bizonyítsanak a nőknek. Nem kell ehhez rondának lenni. A fiú alapból nem kell a lánynak, csak ha valamivel ki tud emelkedni úgy, hogy kilátsszon a kortársai közül. Ez majd meg fog fordulni 35-40 felé, akkor majd te se fogsz ekkora lovon ülni, mert akkorra nekem lesz komolyabb egzisztenciám, és a nők rájönnek, hogy nem lesznek örökké szépek és fiatalok, és függ a jövőjük attól, hogy a párjuk mennyire kiszámítható és mennyire megbízható, vagy hogy mennyire családcentrikus. Neked azért van most ennyire jó világod, mert két x-kromoszómád van. Nem a magad jogán vagy ennyire különleges te se. Ha ronda lennél, rád se néznének a fiúk, elhiheted. Akkor kicsit leszállnál a földre, és megtudnád, milyen érzés fiúnak lenni. No nem baj, majd egyszer megtudod :)

2018. ápr. 22. 12:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2018. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy év alatt kb. 10 match lett...
2018. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem voltál nekik szimpatikus a beszélgetés alapján.


De azért te se vagy felszínes, hogy 30 évesként a fiatal pipik után futkosol.


Egyszer írt rám egy apám korabeli pasi, hogy randizna vele - 21 vagyok -, mondtam h nem, de szerinte a kor csak egy szám. Erre ment részemről a válasz, hogy akkor ott a saját korosztálya, ott is csak egy szám a kor... Na, azóta sem válaszolt.

2018. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg nem voltál nekik szimpatikus a beszélgetés alapján. "


Nem hiszem, hogy így lenne. Általában el se jut a beszélgetés odáig, hogy kiderüljön, ki mennyire szimpatikus a másiknak. Úgy szokott ez kinézni, hogy összerak, aztán kérdezek valamit, arra válaszol, és kb. a harmadik kérdésre már nincs válasz.


De olyan is van, hogy napokig beszélünk, és utána tűnik el. Én inkább azt érzem, hogy egyszerűen egy pillanatig se gondolják komolyan a valódi találkozást. Addig elvannak, amíg csak beszélgetni kell, de amikor felvetődik, hogy akkor most tényleg, élőben is lássuk egymást, az már nekik ijesztő.



"De azért te se vagy felszínes, hogy 30 évesként a fiatal pipik után futkosol. "


Nem vagyok 30 éves, 25 éves vagyok. Olyan jó ez a gyk, hogy mindenki annyira biztos mindenben, ami le sincs írva :D:D



"Egyszer írt rám egy apám korabeli pasi, hogy randizna vele - 21 vagyok -, mondtam h nem, de szerinte a kor csak egy szám. Erre ment részemről a válasz, hogy akkor ott a saját korosztálya, ott is csak egy szám a kor... Na, azóta sem válaszolt"


Erre mondom azt, hogy ténylegesen minden korosztály a fiatal, tehát huszonéves lányokra hajt. Ezért éltek úgy, mint a királynők, nem másért. Eszetlenül nagy a kereslet.

2018. ápr. 23. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!