Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anyám miért nyaggat folyton,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám miért nyaggat folyton, hogy mikor lesz már barátnőm, mi köze hozzá most komolyan?

Figyelt kérdés
20-on éves férfi vagyok, jó a dumám, helyes a pofám. Vannak csajok, akikkel összejöhetnék, de valahogy egyikük sem elég érdekes. Nincs szerencsém a szerelemben, akikbe tényleg belezúgtam azoknak pont volt más, vagy nem akartak párt. Szval én meg jól elvagyok a bőrömben, nem ragaszkodom egy kapcsolathoz. Szüleim viszont folyton izgulnak ezen, meg kerítőt játszanak, nagyon fárasztóak már, anyám ha felhív vagy náluk vagyok, folyton ezzel nyaggat, komolyan nem értem, miért kell ezt erőltetni. Elköltöztem otthonról, dolgozom, egyetemet végeztem, önállóan élem az életem, pénzt halmozok fel, amit kamatoztatok, miért kell folyton olyan miatt nyaggatni, amiről nem tehetek? A párkapcsolat nem egy egyetem vagy munka, amit ki lehet pipálni, hanem sokkal összetettebb. Az a baj, hogy mind2 szülőm "tökéletes" és tőlem is ezt várják el. Azzal is folyton nyaggatnak, hogy miért nem a diplomával helyezkedem el, mert az ő idejükben ők ha kitanultak valamit, akkor abban is dolgoztak és most is azt csinálják. Ezt sem értik meg, hogy a diploma értéke már rég nem akkora, mint anno, a mai modern világ amúgy se arról szól, h életed végéig egy dolgot csinálsz, hanem folyamatosan alkalmazkodni kell a változásokhoz.
2018. ápr. 28. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

'jó a dumám, helyes a pofám.'


és tedd hozzá, hogy "nagyon szerény" is vagy.


'Vannak csajok, akikkel összejöhetnék, de valahogy egyikük sem elég érdekes.'


hát, nem, ha ennyire remek gyerek vagy, és mégsem kellesz pont azoknak, akik tetszenek, akkor lehet, h. nem a szerencsére kéne fogni, hanem nálad a hiba.


mondjuk, hogy te sem vagy elég érdekes bizonyos nők számára.


anyucit meg állítsd le, rohadt idegesítő lehet.

mondd, hogy jársz kuurvázni, a nemi életed rendben.


mondj neki vmit, amitől meghökken, és csöndben marad egy ideig.

2018. ápr. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért mert az anyád! Jót akar. Igen, az első válaszolónak igaza van, talán ha az arcodból kicsit vissza vennél ;)

2. 20 évesen még nem vagy férfi, max fiu! Bocs


3. Ilyen idős korba, még előtted az élet, rengeteg csajod lehet még. No para!


Szüleidnek pedig mond azt, hogy te még nem állsz készen, nem szeretnél még kapcsolatot.l


30Férfi

2018. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!