Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Molettebb (mackós ) srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molettebb (mackós ) srácok, férfiak! Milyen alkatú nők jönnek be nektek, akivel párt alkotnátok? (Kép)

Figyelt kérdés

Kb.ilyen alkatú fiúkról van szó ,hozzájuk szól a kérdés : [link]



És az ilyen alkatú csajok bejönnek nektek?


[link]


Kort is írjatok .

Normális válaszokat ,légyszi !



2018. ápr. 30. 06:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%

Ne gondolja magát egy férfi sem mackósnak vagy kövérebbnek a linkelt testalkattal, a képen egy átlagos testű férfi szerepel(ami a legtöbb nőnek bejön)


A linkelt nő pedig kifejezetten dundi, nem ugyanaz a kategória.

2018. ápr. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%

[link]


Ez a hasonló kategória, ez már a kövér alsó határa, mint ahogy a linkelt nő is.

2018. ápr. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

A molett szót tudtommal csak hölgyekre használják. A pasik a képen pedig tök átlagosak.

De amúgy, ha van ilyen stílusa a hölgynek, simán. (A vakolat lemaradhat mondjuk, sőt)

Bejött már nő a vékonytól a kövérig. Semmi köze az alkatomhoz. A személyébe szeretek valakinek bele, azon áll vagy bukik. De ha az illető nő önbizalomhiányos és utálja a testét, az nagy no-no. Ez nem alkat, hanem szemléletfüggő.


27/F

2018. ápr. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Igen, az első válaszoló sem látja már normálisan.

A képen enyhém de tulsúlyos pasik vannak.

A nő kifejezetten dundi, de nagyon csinos és tele élettel, jó kisugárzása.

Embere válogatja hogy azoknak a pasiknak bejön e.

Mondjuk én mindenféle párt látok.

Kövér pasi vékony nővel, vékony pasi kövér nővel.

2018. ápr. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Az első válaszoló nagyon is jól látja, hogy a linkelt nő bele van erőszakolva egy szűk szoknyába és topba, amíg a pasin egy laza, semmit sem formáló pulcsi van.


Ha betekernénk, és ráadnánk egy szűk pulcsit deltásnak nézne ki.


Inkább a plussize modellek alakcsalása(szűk ruhák, karcsúsító pózok, ps) miatt nem tűnik fel másoknak, hogy amíg a második csaj testének kb fele zsír, addig a pasin nagyon max 18-20% van, egy enyhe kis pocakkal.


Ha nem lenne betekercselve a nő, és egymás mellé állnának meztelenül(pláne sminknélkül, összefogott hajjal), senkinek sem fordulna meg a fejében, hogy egy kategóriában szerepelnek.


Mondom ezt úgy, hogy nő vagyok.

2018. ápr. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Hagyjuk már ezt a kategorizálást! Ti kiegészítőt kerestek az esti megjelenéshez, vagy párt?

Az egyik legjobb barátnőm pici és vékony. Teljesen odavan az olyan nagydarab, pocakos férfiakért, amit az egyik kérdező linkelt. A húgom egy nagyon csinos lány, a vőlegénye eddig a legcsúnyább pasija, mégis ájultan szerelmesek, és remekül összeillenek. Én valahol félúton vagyok a linkelt csajhoz, a férjem pedig egy izmos, sportos férfi, aki oda és vissza van a dundi nőktől.

Ha most mindenki kapna egy olyan párt, aki szerintetek velünk egy kategória, akkor mind a hatan laposra vernénk azt, aki ebben dönt, és kérjük vissza a párunkat.

Csupán a testalkat alapján sose lesz két emberből egy pár. Főleg nem jó pár.

Az pedig végképp butaság, hogy a testalkat határozza meg azt, hogy kinek ki tetszik. A linkelt srácnak simán lehet a barátnője egy magas vékony, vagy egy kis törékeny, esstleg egy dundi, vagy egy 30+ nő, ha neki az tetszik. Sehol sincs kőbe vésve, hogy csak azonos BMI-vel lehetnek jók együtt.

2018. ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nagyon bejönnek az ilyen alkatu nök. Formasak, tudnak öltözködni.


200cm/110kg vagyok. Döntse el mindenki , hogy mackos vagyok e vagy sem😊

30f

2018. ápr. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

Ez ugyanaz a pasi valami normálisban.

[link]


[link]


[link]

2018. ápr. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%

Köszönöm utolsó.


Senki sem mondta, hogy nem lehet boldog két ember együtt különböző testalkattal.


Engem az zavart, hogy átlagos testalkatú pasit lemolettez, amíg egy kövér nőt szintén. A testzsír bizony egy kategória, sőt a testméret is.


Simán összejöhet akár egy extrémkövér nő is egy extrémvékony pasival igaz szerelemből és vonzódásból, de a testalkatukat bizony be lehet kategorizálni ezeregy módon. Jó lenne ezt a kettőt elkülöníteni. Aki egy kövér nő kövérségére hívja fel a figyelmet, az nem a személyiségét szapulja, de még csak azt sem mondja, hogy kevesebbet ér másoknál, pusztán azt, hogy a teste jóval nagyobb az átlagnál(jelen esetben kb 2-3fokkal, ha vannak az átlagos nők, vannak a van mit fogni rajta nők, vannak a molettek, és van ez a nő, aki bizony rendesen túlsúlyos, kövér.


A kérdező által linkelt pasi pedig teljesen átlag testalkatú, van rajta kb 5-8 kiló plusz zsír egy sportos-szálkás pasihoz képest, sértés rá molettként hivatkozni, pláne, ha a kérdező az általa linkelt csajt is így hívja. A pasi átlagos, a nő kövér. Ettől nem rossz ember egyik sem. Ettől még lehetnek a világ legboldogabb szerelmespárja. Ettől még találhatják egymást vonzónak.


Csak a kérdező ne ringassa magát abban a hitben, hogy az a testalkat molettet vagy akár mackósat jelent. A mackós jó 8 kilóval több, az általam linkelt pedig hasonlóan arányosan kövér, mint amit ő linkelt molettként.

2018. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Ő viszont arányaiban kb szintben van a pasassal. Aki ezt is lekövérezi, ott már gond van... [link]
2018. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!