Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Badoo mennyire megbízható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoo mennyire megbízható társkereső oldal, ha komoly párkapcsolatot keres az ember?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mitől lesz számodra megbízható?
2018. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő vagy, ha férfi vagy, semennyire.
2018. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1: arra gondoltam, hogy olyan férfiak vannak fent, akik ténylegesen komoly kapcsolatot szeretnének, nem egyéjszakásat..

#2: köszi :)

2018. máj. 4. 20:44
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

Jah, vannak fent ilyen férfiak biztosan, ahogy lányoknál is állandóan látom, hogy "csak komoly kapcsolat, semmi fuckboy vagy egyéjszakás".

Aztán ezen lányok zömmel a sportos félmeztelen férfiakkal akarnak komoly kapcsolatot kialakítani és azokat húzzák jobbra. :D Utána meg megy az állak leesése, hogy hoppá van.

2018. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4: Rá kell, hogy jöjjek, hogy ez az internetes társkeresés egy hülyeség..:D

Pedig olyan sokan állítják, hogy ott találták meg az igazit, de én valahogy nem hiszek ebben...

Na, hátha majd a nyár elhozza számomra is a nagy Ő-t..:D

2018. máj. 4. 20:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor nagyon hatékony, néhány ismerősöm 1 hét alatt talált társat.
2018. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem könnyű olyat találni, de igen, vannak fent olyanok is, akik komoly párkapcsolatot keresnek.
2018. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerinted aki komoly kapcsolatot keres, az miért pont a badoo-ra regisztrálna?

Attól, hogy egy férfi komoly kapcsolatot szeretne, a nők még nem fognak érdeklődni iránta.

2018. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira, mint más hasonló oldal.

Nem az oldaltól függ, hanem hogy kivel akadsz össze. Nekem is akadt jópár szemétbe való, akiket kukázni kellett, de pl egyrészt ott ismertem meg az exem (1 év, igaz az távkapcsolat volt), + a jelenlegi kapcsolatom is onnan lett, a 2.babát várjuk.

2018. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ott ismertem meg szombati regisztrációmkor azt a férfit, akivel vasárnap randink lesz, de mindennap több, mint 2 órát beszéltünk telefonon. Úgy, hogy nekem van 2 gyerekem, neki meg egy sincs és egyidősek vagyunk (30-as korosztály). Mindketten komoly kapcsolatra vágyunk, ráadásul kiderült, hogy mi 6 éve már többször találkoztunk más okból kifolyólag társasággal.


Vannak fent rendes férfiak, mert rajta kívül is írt 18 megbízhatónak látszó, csak nekik megírtam, hogy van már akivel ismerkedem.

2018. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!