Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés, randizás fázisban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés, randizás fázisban normális, hogy telik el úgy nap, hogy nem beszélünk?

Figyelt kérdés
Kettő találkozás volt, szimpátia megvan, randira elhívtam a lányt, viszont pl. messengeren elég inaktív (annak ellenére hogy fent van nap közben sokszor). Normális, hogy telik el úgy nap, hogy nem beszélünk? Egészséges ez? (24/f, 23/l)

2018. máj. 14. 21:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Igen persze tudom, nem vagyunk egyformák, szóval nem lehet reálisan válaszolni, csak vélemények érdekelnének.
2018. máj. 14. 21:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nekem az lenne furcsa, hogyha hirtelen elkezdenénk sokat beszélni a "semmiből". Szép fokozatosan jó kialakulnia a dolgoknak.

23N

2018. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem irsz rá, ha szeretnél vele beszélni? Te vagy a férfi, nem?
2018. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg ne taktikázz, mert amíg te sz*rsz a fejére, azt fogja hinni, hogy nem érdekled. Nem kell napi 10x hívogatni meg lógni a cseten, de legalább este ráírhatsz, hogy hogy telt a napja.
2018. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a tippeket.
2018. máj. 14. 21:59
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

"Te vagy a férfi, nem?"


Ennek mondjuk pont nincs relevanciája a kérdésben :D

2018. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Jaj annyira tudtam, hogy az 56%-os erre ugrani fog :D De, van relevanciája, ugyanis a kérdező nem érti, hogy ha nem keresi a lányt, akkor normális-e, hogy mem beszélnek. Igen, mert a lányok nagy része az ismerkedés elején szereti, ha a pasi kezdeményez. Ugyanis biztos elégszer csalódták már olyanban, akinek kimutatták az érdeklődésüket, aztán addig jók voltak, amíg nem volt szex.
2018. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez a ,,Te vagy a férfi, nem", ez olyan mintha neked kéne mindig lépni. Az lép, aki akar, szeretne.


Normális hogy eltelik úgy nap, hogy nem beszéltek. Nekem is volt hogy 2 nap is eltelt, és a lány írt rá hogy mi van velem? Jó volt, mert azt a két napot el tudtam neki mesélni hogy mi volt velem.


30f

2018. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Nagyon tudok szeretni, de a falra másznék, ha naponta többször a semmiről csevegnénk, mit ettél, hol vagy éppen. Még hiányolni sincs mód egymást.
2018. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nezd meg youtubeon based zeus texting advice videoit, nekem rengeteget segitett, neked is fog, es o elmondja, hogy NEM SZABAD minden nap beszelni a lannyal.
2018. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!