Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok melyik a fontosabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik a fontosabb, az, hogy helyes legyen a srác vagy az, hogy magabiztos legyen?

Figyelt kérdés

Kinek adnátok több esélyt, egy jóképű ám picsogós és önbizalomhiányos srácnak, vagy pedig egy határozott, férfias csúnya srácnak?


Ezt csak azért kérdem, mert én az utóbbi vagyok és ma láttam két lányt az úton amint jött szembe és láttam összesúgnak és az egyik nagyot nevetett hangosan és azt mondta a másiknak: "nem, nekem egyáltalán nem jön be.."


Ez szerintetek rólam szólt? Ki szoktátok utcán kiabálni ha a pasi nem jön be?


2018. máj. 15. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
A magabiztosságra szavazok. Hiába helyes egy pasi, ha mulya.
2018. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A te önértékelésed sincs a helyzet magaslatán ha ilyeneket tapasztalsz/ gondolsz. És noha ha nyíltan nem is vergődsz miatta, ide azért mégis eljársz kiírni magadból. Szóval akkor marad a határozottság... jobban mondva maradna, mert hát mi másért lennél itt, mint önmagad megerősítése miatt.

Bocs ha nagyon lecsontoztam, de ezt látom mint lepucolt valóság.

2018. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2


Azért az, hogy ilyesmi ha előfordul az én önbizalomhiányomnak lenne köszönhető az szerintem kizárt :)


Van amikor az ember reálisan látja magát tudod?

2018. máj. 15. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az a fontosabb, ami belőle hiányzik. Minthogy a lányok többségének a magabiztosság nem erénye, ezt értékelik jobban.
2018. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem magabiztosság jobb.


Mire megy a helyes pofijával, ha simán bárki lekoptatja, vagy nem tud kiállni magáért-másérT?

2018. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Természetesen több válasz fog érkezni arra, hogy a belső tulajdonság legyen meg, mert az sokkal polkorrektebb. És ahogy egy válaszoló írta a külső-belső tulajdonságokkal kapcsolatban ma: "Mert ha beismerné a többit, akkor sérülne az "én nem vagyok felszínes" énképe, ami szerint őt csak a belső érdekli."


Amúgy van a környezetemben egy srác. Magas, helyes, pénzes ÉS folyamatosan mindenért rinyál. Kb. óránként bármilyen témájú beszélgetést arra terel, hogy neki milyen rossz. A közös társaságban minden lány előadta, hogy ez milyen gáz, nem férfias és nem nyúlnának ilyen pasihoz. Aztán, ahogy telt az idő, a srác majdnem mindegyik lánnyal kavart és kiderült, hogy majdnem minden lány rá csorgatta a nyálát.

Eközben a társaságban lévő humoros, magabiztos, átlagos külsejű srác iránt senki sem érdeklődött a társaságból.

2018. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

"A közös társaságban minden lány előadta, hogy ez milyen gáz"


Mondjuk ez is eléggé rinyálásnak tűnik :D

2018. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagy általánosságban ezek együtt fontosak.


Elsőként azt látják, hogy helyes-e a férfi vagy sem. Ha helyes, akkor utána ismerkedés során derül ki, hogy magabiztos vagy önbizalomhiányos. Ha nem helyes, akkor sok esetben nem derül fény a személyiségre.

Ugyanakkor sok környezetben, mint munkahely, edzés, suli/egyetem, társaság ez kibontakozhat és vonzóvá tehet.

2018. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6


A lányok sosem lesznek őszinték ebben a témákban, mert a lányok általában mindig mást mondanak és csinálnak mint amit gondolnak. Ebből kiindulva, ha azt mondják, hogy a csúnya magabiztos srácot választanák az biztosan azt jelenti, hogy ez nem igaz és minden esetben jóképű és rémes személyiségű srácok előnyben.


Legalábbis megfigyeléseim szerint, a jóképű srácok bármit is tettek az olyan menő volt a lányok szemében és működött. Ha lúzer srácoknak szóltak be valami ótvar bunkó dolgot, akkor nevettek, hogy hú de jó szövege van. Ha sírt akkor minden kis csitri körbeülte és vigasztalta és titkon reménykedtek, hogy valamelyiküket fogja választani dugásra, hogy elfelejtse az exét.

Ha mondott valami idióta butaságot, akkor minden lány csak nevetett, hogy milyen cuki, hogy eltévesztette a választ. Szóval totális elnézés és megbocsátás jellemezte a helyzetet.


Ezek után, utálom a helyes srácokat és a hülye lányokat. Mert egymást fenntartják és erősítik a hülyeségben.

2018. máj. 15. 16:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg inkább legyen helyes, ha nem annyira magabiztos az nem zavaró annyira, még egy bizonyos pontig szerintem aranyos is tud lenni ha valaki nem az a nagyon magabiztos típus. Persze mindenkinek más..
2018. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!