Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek bejönnek a "vadóc" típusú nők? És ha igen, miért? És ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm ilyen "vadóc" típus, és bár erről nem annyira beszéltem vele, én azt figyeltem meg, nagyon vegyes, hogy a férfiaknak bejön-e.

Valamelyik férfiaknak nem különösebben jön be. Nem tudnak és nem is akarnak vele mit kezdeni, meg nem látják meg benne a nőt, amiért nincs rajta magassarkú és ceruzaszoknya.

És vannak olyan férfiak, akik meg elég hevesen reagálnak rá, de pozitív értelemben. Valami újat, mást látnak benne, és simán elveszítik az eszüket. Számukra ő afféle álomnő, csak nem abból a hercegnős fajtából került ki.


2018. máj. 16. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez megosztó.

Nekem bejön.

2018. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz vadóc típus alatt? Attól, hogy egy nőn nincs magassarkú, még nem lesz vadóc.
2018. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én értelmezésemben egy nő akkor "vadóc", ha extrovertált, poénkodik sokat, hiperaktív, szeret társaságban lenni, jó a beszélőkéje, tud poénos dolgokat mondani, cselekedni (pl.: eltéveszt dolgokat, de kivágja magát). Bírom az ilyen nőket:).
2018. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Típusokkal nem lehet mit kezdeni. A személyt kérem, és akkor megmondom, bejön-e vagy sem.
2018. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen, a vadoc mit takar pontosan? Nekem a nöies nök jönnek be, de azert lehessen vele csipkelödni, hülyéskedni. Legyen véleménye.
2018. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én annak tartom magam, most nem írom le részletesen, hogy miért. Eddig mindenki rövid idő után tüzesnek mondott, férfi nő egyaránt :D Gondolkodom, és igen, megosztó, de azért többeknek tetszik. Van olyan, akinek kifejezetten. Az egyik exem utálta például, a mai napig nem ez az ideálja, de a mostani barátom imádja a nehéz eseteket, meg voltak próbálkozók, akiknek konkrétan ez jött be. Én arra tudok gondolni, hogy alapból inkább őket vonzom, tehát így nincs összetűzés :D
2018. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!