Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan pasival aki elég komolyan extrém sportot űz? F/25

Figyelt kérdés

Szóval csak hogy világos legyen ez mivel jár: Heti 18 óra edzés idő teljes munkaidő mellett. Szezonban külföldre utazgatás sok hétvégén, ami lehet jól hangzik elsőre. Persze van idő egy kis városnézésre, meg szétnézésre ha már ott vagyunk, de szinte az egész hétvége a verseny körül forog. Szóval mérhetetlenül önző dolog.

Bár jobban keresek mint a magyar átlag de emiatt a pénz nagy része is erre megy el, így nincs menő kocsim, nincsenek divatos ruháim. (most szándékosan nem írom le melyik sport, lehet paranoiás vagyok, de szerintem ez alapján pár emberre szűkülne a lista egy kis guglizás után. De azért hogy ellehessen képzelni, nem ilyen elvetemült küzdősportról van szó, hanem hegyi sportról.)


2018. máj. 17. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Downhill esetleg? :D

Az egyik haverom downhillezett, igaz, nem profi szinten. Ment pár versenyre, elég sok ideje ment el a gyakorlásra is, mellette meg kondizott. Semmi gondja nem volt a csajozással.

2018. máj. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Szia. Szerintem az extrém sportok izgalmasak és szexi aki ilyet csinál. Ha lenne rá pénzem én is olyan életet szeretnék mint a tiéd :) 23/L
2018. máj. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, nekem ez így nem kapcsolat, hoyy mindig csak a hobbidra van időd.
2018. máj. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Csak,ha mma-zol vagy boxolsz. Hegyi sport nem szimpi.

N

2018. máj. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez sajnos nem menne. Pártolom, ha egy kapcsolaton belül mindkettőnknek van saját hobbija, külön eltöltött idő, stb, de nekem ez sok lenne így. De egy fiatalabb lánnyal, akinek még nincsenek annyira komoly tervei egy kapcsolatban, működhet
2018. máj. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En nem igenylem annyira az egyuttleteket,mint az atlag lany, engem nem zavarna.
2018. máj. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs a pasinak nincs ideje rám, akkor nincs miről beszélni. Mi van ha nekem is van egy hobbim, ami elviszi a szabadidőm 90%-át, akkor lehet havi kétszer találkozunk.
2018. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem azért zavarna, mert én messze nem élek ilyen aktív életet és olyan férfit keresek, akivel nagyjából egyezik az életmódunk.
2018. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Engem az zavarna, hogy kockáztatja az életét a nagy semmiért.
2018. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor világos. Előbb fel kell nőni, aztán majd később kapcsolat.
2018. máj. 17. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!