Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Kétszer randiztam egy lánnyal, a második randin csókolóztunk is amit ő kezdeményezett, mindent haladt nagyon szépen előre. Majd egyszer csak hirtelen olyan hideg lett a viselkedése felém, kétszer hívtam harmadik randira, mindig elfoglalt volt (ami lehetséges, mert egyetemista és tanulni is kell néha), majd a harmadik elhívásnál a kifogás után mondtam neki, hogy ha tényleg akar tőlem valamit akkor majd keressen ő maga ha lesz szabadideje, mert a kettőnk közül ő az elfoglaltabb. Azóta nem is igazán beszéltünk csak egyszer, ez az egész volt kb 1 hónapja. Heti kétszer találkozunk még júniusig, az elmúlt két hétben mintha ott se lettem volna átnézett rajtam, most kedden viszont mintha mi sem történt volna újra elkezdett velem flörtölni és érdeklődni felőlem. Ma pedig megint mintha ott se lettem volna.


Mi lehet ennek az egésznek oka? Mit gondolhat ilyenkor? Lehet, hogy rá kéne kérdeznem legközelebb, hogy mi a francot is szeretne?


Próbálom egyébként elfelejteni és túllépni rajta, de úgy, hogy heti kétszer találkozok vele és akkor még néha el is kezd flörtölni velem elég nehéz.



2018. máj. 17. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
A viselkedését a többi versenyzővel való kapcsolatához igazítja.
2018. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kapcsolj egy szintet, ha kikosaraz könnyebb lesz felejtened. Ha nem, akkor tudod a választ!
2018. máj. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert flörtölni jó. Szépnek, szexinek, érdekesnek, kívánatosnak érzi magát az ember tőle, és ez boldogsághormont termel.
2018. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint, hogyan kapcsoljak egy szintet, mit jelent ez a kifejezés?
2018. máj. 17. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:

azt jelenti, hogy hívd meg megint , és tálalj ki minden érzésedet. Csinálj például egy hasonló programot, mint az első csóknál.

Amúgy ha már csók volt akkor nem vagy közömbös neki, lehet csak annyira túlparázod a dolgot, hogy elvakít az egész. Nézz az eseményekre egy külső de mindenbe beavatott szemmel,mert mi innen nem vágjuk le a szituációt, és látni fogod az igazságot.

2018. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menny ra egy baratnojere!! Ha kellesz neki feltekeny lesz.
2018. máj. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!