Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet írni egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet írni egy lánnyal a Facebookon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

20/F


Régebben talán más volt a világ, de amikor 14-16 éves voltam akkor jól alakultak a dolgok, mármint abból a szempontból, hogy ha rairtam a lányra visszaírt és volt mindig közös témánk amiről tudtunk írni. Lehethogy bejöttem neki talán ezért is volt miről írnunk. De az utóbbi időkben sok a k***a. Lehethogy túlságosan válogatós vagyok, de nem szeretnék akármilyen barátnőt magamnak. Néztem itt a gyakorikerdesek nel, hogy vannak olyan emberek akik évvel küzdenek/küzdöttek. Én így kezdek írni a lánnyal: Szia, nem zavarok, volna egy kis időd rám? Aztán kérdezem, hogy hány éves, hova jár iskolába, hanyadikos, mik a hobbii, milyen zenét hallgat, milyen a kedvenc étele, jár-e koncertokra, buliba, vannak-i testvérei, hány évesek, fiú-lány. Rosszul kezdem? Adjatok tippeket leccives. És ami a legszomorúbb, hogy kérdek tőle pár dolgot, de őtet nem érdekli hogy engem mi érdekel, akkor azt érzem, hogy vagy unalmas vagyok, vagy én nem tudom. NEM ADOM FEL SOHA, de marhára nehéz. Most lány többsége vagy van barátja, vagy nem jövök be neki vagy akármilyen kifogást keres.


Mik a véleményetek erről? Régebben szégyenlős voltam, de az már átment. Leccives segítsetek hogy hogyan vonzam magamhoz a lányokat.


Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. máj. 23. 06:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj nekik az empiriokriticizmus logikájának a problematikájáról.
2018. máj. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran készít fürdőszobai selfiet, mennyit készít egy nap, mennyit készített eddig összesen, használ-e vakut, milyen záridővel dolgozik, milyen objektívet használ...ilyenekről
2018. máj. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Na, most hogy elolvastam a kifejtést..


Első körben tanulj meg fogalmazni, mert ez borzalmas.

A másik...20 éves vagy Töki, szóval ne gyere ezzel a régen minden más volt, meg bezzeg az én időmben szarsággal.

"Zavarhatlak egy kicsit ?'???? Legyél már férfi. Nem aprót koldulsz bakker!

2018. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem te vagy unalmas, csak a lányok túl buták ahhoz, hogy beszélgetni tudjanak.
2018. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szoktam facebook-on folytatni az ismerkedést, mert nem a lényegről szól. Egy ember fb-os tevékenységének semmi köze nincs egy minőségi komoly kapcsolathoz.
2018. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nekem mindig jobban működött az interneten ismerkedni lányokkal mint kint az utcán vagy mint a városban, mert nincs merszem megszólítani egy lányt mert félek hogy elküld a francba és a mai lányok többsége nagyon válogatósak vagy tapasztalt fiút akarnak vagy én nem is tudom mit várnak a fiúktól. Voltam dolgozni hétvégeket, de akit megszólítottam már volt pasija. Nem tudom hogyan magamhoz húzni a nőt ha nincs ő neki érdeklődése irántam így marhára nehéz.
2018. máj. 23. 08:41
 7/10 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha elküld? Belehalsz, leszakad az orrod, vagy mi a rák? Jön a többi. Ne parázz, főleg ne 20 évesen. Tudom kiszabott nehéz, de el kell kezdeni, mert később nehezebb lesz. Ja igen, tanulsz meg helyesen írni (Léccives helyett légy szíves), talán értékelni fogják a lányok. Bocs, de ezen változtass! :)


Amúgy nem vagy egyedül, ez sokunknak nehézkes, pl nekem is, aki 10 évvel idősebb mint te.

Fel a fejjel!


30f

2018. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni. Sokat segít.
2018. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Felvidékről származom, parasztos magyar vagyok. De hogyan legyen közös témánk a lánnyal? Hogy nézzenek bolondnak és hogy kedveljenek azt szeretném. Regalab ha csak járnánk ki az is elég lenne, de marhára nehéz normális lányt keresni. Igen elcsesztem pár lánynál mert nem tudtam megbízni bennük. Nem járok sehova társaságba se sehova, ku***a nehéz.
2018. máj. 23. 12:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Régebben hülyének néztek a lányok, és úgy érzem, hogy most is annak néznek, talán ezért vagyok ilyen amilyen és azért nincs szerencsém vagy én nem tudom. Én járnák ki a társaságba, de kivel? Nincs téma amikor kimegyek valakivel, tehát mikor hogyan. Változást szeretnék mert mindig otthon vagyok, és már bele fogok betegedni, nem jó ez így nekem. Teszek érte, de azért ha bújkálok mindenkinek a seggébe az sem jó.
2018. máj. 23. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!