Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves hölgyek! Hogy érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Hogy érdemes benneteket az utcán leszólítani? Érdemes fütyülgetni, párzási hangokat előadni vagy ez inkább visszataszító?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem jön be nektek azonnal külsőre, akkor mindegy milyen frappáns szöveggel jön, akkor is el lesz küldve a bánatba?

2018. máj. 23. 12:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze fütyülhetni, bébizgetni, autóval dudálni, ez mind teljesen normális :D
2018. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Párzási hang? :D

Mi vagy te, valami majom? :D

De jót nevettem rajta :)

Válaszolva a kérdésre. Semmiképpen nem nyerő egy valamire adó nőnél a füttyögés, párzási hang.

A leszólítás is csak úgy, ha pl buszra vártok és értelmesen kommunikálni kezdesz, nem úgy, hogy jó a seg ged és várod a csodát.

2018. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne ősember legyél, hanem férfi! ;)


30f

2018. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Füttyögni a kutyának szoktak. Úgyhogy biztos nem nekem szól. Ezzel a lendülettel megyek is tovább.
2018. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen dolog működik nálam- ha nincs éppen párom: az őszinte "szia, ne haragudj, hogy zavarlak, de annyira szimpatikisnak tűnsz, szívesen megismernélek, ha lehet, volna-e kedved valamikor meginni egy kávét és beszélgetni?".

Függyögés, bámulás, nyomulás azonnal sztornóz mindent. Nem szeretem sem a játszmázást, sem az ízléstelen utalgatásokat.

23/N

2018. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Troll :)
2018. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
XD
2018. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi el sem tudja képzelni, hogy mennyire megalázó az egy nőnek , amikor füttyögnek neki meg úgy bámulják , hogy közben csorgatják rá a nyálukat. Lehet hogy ők ezt dícséretnek szánják, de azt kell hogy mondjam, hogy én nem tudom annak venni mert van a dícséret kinyílvánításának sokkal udvariasabb módja is. Így az ilyen "férfiakat" nem tudom komolyan venni.
2018. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%

Valaki itt írta, hogy "szia ne haragudj hogy zavarlak..."


Ez már itt rossz. Nem szabad bocsánatot kérni mert az nem elég férfias. A domináns viselkedést kell megjátszani és abban nincs olyan, hogy "ne haragudj". Haragudjon, ő baja.

2018. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"Érdemes fütyülgetni, párzási hangokat előadni vagy ez inkább visszataszító?"


Nos, vannak olyanok, akik azzal szoktak érvelni, hogy azért kell a férfiaknak udvarolniuk a nőknek, mert az állatvilágban is ez a megszokott. Szerintem náluk kellene próbálkoznod! :)

2018. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!