Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elcseszett randi volt, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcseszett randi volt, szerintetek megér még egy próbálkozást?

Figyelt kérdés

Az első másfél órában jól elbeszélgettünk, utána már valahogy azt éreztem, hogy nem jönnek a szavak. Tudom velem volt a baj nagyon izgatott voltam és leblokkoltam de rajta is látszott, hogy eléggé izgul.


Szerintetek megér még egy próbálkozást?


Én 22/F ő 23/L



2018. máj. 28. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Manapság mindenki azonnal akar minden sikert. Türelem rózsát terem. Én adnék esélyt magunknak a helyedben. Van, hogy idő kell a feloldódáshoz. Ne ragaszkodj ennyire az ideáidhoz!
2018. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha izgultatok, akkor ja, megér, hátha lazábbak lesztek most.
2018. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért elcs.szett randi, mert épp nincs szófosásotok?


Párommal mi is ücsörögtünk, néztük a rétet, hallgattuk a madarakat, és tök jó volt, meghitt.

Nem kell állandóan beszélni :D

2018. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem másfél óránál többet nem is nagyon kell együtt tölteni az első randin...
2018. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En csak úgy randiztam mostanság hogy hatalmas fingások közepette hallgattam az exekről szóló mesét meg hogy hogy kell utálni az ex pasit. Kifizettem majdnem 8 azaz nyolc ezer forintot a randira aztán kaptam annyit hofy "de te cuki vaaaaagy "

A végén bocsánatot kért a pukizásokért azt mondta mielőtt megjön neki mindig sok a szél.

Na erre varj gombot

2018. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5!


Jó nagy hülye vagy, ha ezért 8e-et fizettél, legközelebb elég lesz megsétáltatni.


Kérdező!


Az a lényeg, hogy kölcsönös volt-e a vonzalom, vágysz-e rá, hogy újból találkozzatok.

2018. máj. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kellene, hogy baj legyen. Főleg elsőre. Sőt... Szerintem sokkal gázabb, ha erőltetetten beszéltek, csak hogy ne legyen csend... Én speciel azt sokkal jobban utálom.
2018. máj. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!