Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a tökéletes női faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a tökéletes női facebook vagy insta profil a férfiak szerint ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert egyre több 20-30-as srácnál veszem észre azt, hogy szerintük bizony Ez a boldog komoly kapcsolat titka :) Érdekelne a számotokra tökéletes női fb vagy insta profil :)

Köszönöm



2018. jún. 1. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Én csak azt tudom milyen ne legyen.

Ne cserélje le 3-4 óránként a profilképét valami random, pózolós szelfire.

Ne minden egyes megosztása valami idióta netbölcsesség legyen másfél óránként az árulásról, "igazi nőről", szerelemről, "ezt azokra akik..." így meg úgy látnak dolgokról, stb... (amiket legtöbbször rosszhírű ribik megosztásai között látunk elsősorban egyébként is).

2018. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogy vetted észre, hogy ez a boldog párkapcsolat titka? :D Életemben nem láttam még olyat, hogy valaki a párkapcsolattal vagy társkereséssel összefüggésben a facebook profilról kezdett el beszélni. Olyat sem hallottam még, hogy "hé, haver, mit vársz el egy csajtól?" kérdésre valaki a fb profilról kezdett el beszélni... :D
2018. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Facebook legyen totál zárt, csak akkor lássak bármit is, ha már visszaigazolt.

Ne legyen üres, de ne legyen feltöltve több ezer kép se, meg van itt is az arany középút.

Kerülje a közönséges, magamutogató képeket, posztokat.

Instán nem árt, ha sok, szép, kreatív kép van fent.

2018. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az, ha nincs neki.
2018. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Insta: ha nincs, az jó - ez csak egónövelő

Facebook: Ne legyen tele "bölcsességekkel", "idézetekkel" és a többi marhasággal, ne legyen "attention whore", vagyis ne cserélgesse állandóan a képeit, csak hogy figyeljenek rá. Tudjon élni nélküle, leginkább.

2018. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A "nem létező", ha érted mire gondolok.
2018. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!