Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket zavarna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna a lenéző stílusom?

Figyelt kérdés
Mostanában a legtöbb emberrel az vagyok a komolytalanságuk, okoskodásuk, személyeskedések miatt és ezeket szívesen megosztanám egy normális lánnyal, akivel komolyan és nem játszmázva beszélgetünk.
2018. jún. 6. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha lenéző a stílusod, inkább kihagyom a beszélgetést.
2018. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem zavarna ha téged sem zavarna, hogy ugyanezt a stílust váltja ki belőlem a viselkedésed.
2018. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Szóval elvárod, hogy normális legyek, komolyan és ne játszmázva beszéljek veled és toleráljam, hogy úgy beszélsz velem, mintha a s#ggedből rángattál volna elő.

Kösz, ha erre vágyom, akkor inkább apámmal beszélgetek.

2018. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Normális férfi nem öl energiát mások lenézésébe. Én is sok embert iszonyatosan ostobának, lustának, szarnak tartok, de nincs nekem arra időm, sem kedvem, hogy ilyeneken fennakadjak. Olyanok, amilyenek. Az viszont engem minősít, ha nincs elég agyam felfogni, hogy nekik ennyi a "képességük" és nem vagyok képes állítólagosan okosabb és érettebb lévén megfelelően bánni velük.


Nem attól leszel normális és jó, hogy egy 4 évesnek akarsz asztrofizikáról magyarázni, mert te olyan tudsz. Attól leszel normális és jó, ha egy 4 évesnek olyan szinten és formában közölsz információkat és olyan dolgokért fordulsz hozzá, amire a fejlettségi szintjéből adódó képességeivel alkalmas.


Sosem volt a szememben normális az az ember, aki normálisnak tartja magát, de másokkal normálisan viselkedni képtelen. Főleg az nem, aki nem tudja magát moderálni és felfogni, hogy mit engedhet meg a másikkal szemben. Ugyanis téged is biztosan gondolnak mások komolytalannak és okoskodónak, mert mindenkinél van összeszedettebb ember. Más kérdés, hogy tudnak veled bánni és nem futnak veled olyan köröket, amiket csak azért kellene, mert "kevés" vagy felmérni a helyzetet.


Ne csak azokat tiszteld és ne csak azokkal legyél türelmes, akiket a saját kaliberednek tartasz, mert embernek lenni kicsit mást jelent.

N

2018. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Népszerűtlen lesz a válaszom, de én is gyakran lenézek másokat és a párommal nagyon jókat szoktunk beszélgetni mások elmaradottságáról és ennek következményeiről. Ma épp az oltásellenes ismerőseit veséztük ki.
2018. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem zavarna, egyenesen taszító lennél.
2018. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már boccs, de ha legtöbb komolytalan emberrel az vagy, az miért jogosítana fel arra, hogy a barátnõddel is az legyél???


Találj egy normális lányt, akit nem nézel le és légy vele jófej.


Engem nem zavar az, ha a pasim másokkal szemben lenézõ, csak ne velem... Ha engem is lenéz, akkor nincs amiért együtt lennünk:))

2018. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem stílus kéne legyen, hanem inkább viszonyulás.


Nincs azzal semmi baj, ha lenézõen viszonyulsz egyes emberekhez, akik rászolgáltak... de ha olyan a stílusod, az ùgy hangzik, mintha mindenkivel az lennél, ok nélkül, csak úgy a stílusosságért.


Az is elég gáz, ha folyton errõl akarsz témázni, hogy másokat kiosztasz, ahelyett, hogy inkább magadról beszélnél, esetleg érdeklõdnél a kiszemelt lány élete iránt.

2018. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ilyen a stílusod?
2018. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy a kérdező a lánnyal nem beszélne lenézően, hanem egy partnert keres a világ közös lenézéséhez. A többség félreérti a helyzetet. Ha én értem félre majd a kérdező kijavít, de addig tartom az álláspontomat.
2018. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!