Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyek randizni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyek randizni egy aktív, sportos lányt Budapesten?

Figyelt kérdés
Vasárnapra sikerült elhívnom egy kedves lányt randizni, azzal váltunk el hogy kitalálok valami programot. A csaj elég aktív életet él, túrázik, biciklizik, síel, szóval elég aktív életet él, meg hát ismerem egy ideje és tudom hogy a szabadidejében ő öt percre nem ül le, nem az az ücsörgős típus. Milyen programot találjak ki? Nem akarok vacsit, mozit, valami olyasmit szeretnék ami kicsit aktívabb program, de azért nem akarok átesni a ló túloldalára sem és hegyet mászni vagy raftingolni. Szóval nagyon örülnék pár jótanácsnak :)

2018. jún. 8. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Egy szimpla séta Budapest valamelyik részén már túl snassz?
2018. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Vidd el a Margit szigetre és fussatok 5 kört, utána üljetek le és nézzétek a tájat.


Jézusom...

2018. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha te is aktív lennél, lenne ötleted...
2018. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Diavolino44 ***** válasza:
51%

Margit-sziget szerintem is jo. Fagyizzatok eggyet kozben a tobbi majd jon magatol.

En mindig ugy hivom el, hogy a vilag legjobb helyre viszlek el teazni/kavezni. Ha rakerdez a randin, hogy miert ez a vilag legjobb helye (ritkan kerdeznek ra) akkor azt mondom azert mert velem jottel el.

Legyen neked is ez a filozofiad, nem a hely a lenyeg hanem te.

2018. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

egyik haverom egyszer felcsípte az akkor aktuális fitnesz világbajnok csajt.

mondtam is neki,hogy a ku-rva anyádat,ezt meg hogy a francba csináltad?hova vitted randira?

és akkor elmondta,hogy ott a környéken elment vele sétálni,aztán bementek az újpesti piacra és vett a csajnak a talponállóban egy sült kolbászt mustárral,kenyérrel,meg kovászos uborkával.

aztán együtt is voltak vagy 1 évig.

2018. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1-3. válaszoló: köszönöm a nagy semmit.


4-5. köszi, igyekszem. Tudom bugyuta a kérdés de nem akarok felsülni.

2018. jún. 8. 22:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, tudod, ha aktív lennél, olyan körökben mozognál, és tudnád, hogy az aktív nők is sokfélék... :-) Biztos receptet nem tudunk mondani, de azért megkérdezhetted volna őt, hogy mihez lenne kedve. Örülj, hogy egyáltalán találkozik veled, de ha meglátja, hogy ennyire nem tudod feltalálni magad, csak akkor van esélyed, ha szereti a párját irányítani.
2018. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

En minden nap sportolok. Igy csak leulos,napozos programot csinalok. Az edzes fontos resze a pihenes. Egy lassu seta meg belefer,ha nem vagyok epp faradt.


Mi lenne,ha telon/cseten kozosen megegyeznetek,h hova menjetek?

N

2018. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sportos csaj vagyok én is (mintha engem írtál volna le, csak én átkozottul nem tudok síelni) és nem szeretek ücsörögni, de bakker, ha randira megyek, hadd ne futtassanak meg meg hadd ne a programról szóljon, hanem a másik megismeréséről!


Menjetek sétálni, járjátok végig a várost, menjetek ki a Kopaszira, Margitszigetre, Gellért-hegyre, Budai várba vagy ahova tetszik, közben meg egy fagyi vagy bor belefér, de nem ez a fontos, hanem hogy tudjatok beszélgetni.


Egy randinak nem az a lényege, hogy a program elterelje a figyelmet egymásról. És lehet, hogy nem maradok meg a seggemen, de én jobban szeretek beülni vagy kiülni valahova a sráccal, akivel randizok, mert akkor tényleg rá figyelhetek. És ha figyelek valakire és leköti a figyelmem, akkor tudok is a seggemen maradni.

2018. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

@6: Mégis mit vártál? Edzéstervet? Ismerkedni mentek, ha van szimpátia, érdeklődés urambocsá' vonzalom, akkor teljesen mindegy mit csináltok.

Másrészt fölösleges erre az egészre így rápörögnöd, mert túlgondolod az egészet és rágörcsölsz. Érezzétek jól magatokat, ennyi!

2018. jún. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!