Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves kollega urak, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves kollega urak, hogyan reagalnatok ra ha egy hölgy elso beszelgetes alkalmaval rakardez hogy a lakasod vagy alberleted hány négyzetméter?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy régi ismerős hölggyel még kb általános iskolából és középiskolából ismertem, nem beszéltem vele azelőtt vagy 10-15 éve. Érdeklődéssel társalogtunk egymásról, egyikünk sem volt éppen párkapcsolata, optimistán álltam a lehetőséghez.

Aztán rékérdezett konrétan hogy hány négyzetméter az alberlet amiben akkor egyedül laktam....



2018. jún. 9. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ. Ha épp szóbakerült a lakhatás valahogy és azon belül kérdezte meg, hogy mekkora az még nem akkora gond. Viszont ha közvetlen ő dobja fel hogy hát mekkora lakásba élsz, bérled-e stb. az elég gyanús hogy csak érdekre hajt így a végcélom én is belőném nála csak arra hogy lefektessem. 28/F
2018. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Beszéltünk lakhatásról, de elég váratlanul és elég céltudatosan jött elő ezzel a kérdéssel....gyanus volt a helyzet...
2018. jún. 9. 08:36
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Annyira gyanús, hogy megkérdezted, miért érdekli? Vagy annyira azért nem?
2018. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem rá miért érdekli, mert nem akartam "falhoz állítani". Inkább vártam a folyatást, hogy mi minden érdekli még.

Hát...lehet hogy jobb lett volna inkább falhoz állítani.

2018. jún. 9. 08:41
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyrn szövegkörnyezetben kérdezett rá. Ha golddigger környezetben, akkor a célt módosítom arra, hogy megdugjam, semmi komolyabb erőbedobás.
2018. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Mivel a lakhatás érdekes téma, én is rákérdeznék mert érdekelne, hogy hány négyzetmétert mennyiért lehet bérelni és megéri-e. Hihetetlen, hogy egyesek még egy ilyen kérdésből is golddiggerségre gyanakszanak. No és ő hol lakik, mi a szakmája, végzettsége?
2018. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Diavolino44 ***** válasza:
62%

Ez a helyzettol, fugg, lehet az egvilagon nem erdekled, de kivancsi volt, hogy mondjuk az o 50 nm lakasahoz kepest te kisebbe vagy vagy nagyobba laksz-e. Mert lehet a sajatjat tul kicsinak erzi.


Ez olyan, mikor megkerdezi, hogy milyen autod van. Azt se a legtobb esetben azert kerdezi meg, mert turkalni akar az anyagi helyzetedbe, hanem mert szereti a szep autokat.

2018. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

#7 és miért szereti a szép autókat? Azért, mert jó anyagi helyzetet sugall.

Ezért virágzik, a 15 éves szakadt bnv-k behozatala, amikbe mindig 5000-ért tankolnak, és jól tud vele csajokat felszedni a 20 nm-es panelben nyomorgó srác.

2018. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Én is kérdeztem már meg, sőt azt is, melyik részén van a városnak, hány szobás stb. Épp lakásvétel/felújítás közben voltam, teljesen rákattantam a témára.
2018. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
6.: Asszem valahol a 11. kerületben lakott a Móricztól kifelé Etele Tér felé. HR-esként dolgozott minisztériumokban, utána pedig vmi rendőrkapitányságon.
2018. jún. 9. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!