Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meglatogat Györben egy angol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglatogat Györben egy angol lany, akivel nagyon kedveljük egymast. Hogyan fejlesszem addigra a nyelvtudasomat, hogy ne valjak nevetsegesse szülei elött?

Figyelt kérdés

Par het mulva megismerkedek a szülökkel es szeretnek a kiejtesemen, nyelvtudasomon csiszolni.

Neten csak korrepetalast es nyelvvizsgara valo felkeszitest talalok. Nem nyelvtan es mondatelemzes bajnoka szeretnek lenni, hanem kulturalt tarsalgasban helyt allni! Olyasvalakire lenne szüksegem, aki nem csak tud, de beszel is angolul!

Van ötleted, hol keressek? Esetleg tudsz ajanlani konkret szemelyt vagy portalt?

Köszönöm a segitseget.



2018. jún. 12. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Ezt írd be keresőbe: angol társalgás.

Amúgy nyelvoskoláknál is van online oktatás ahol x órát kifizetsz.


Én mondjuk az apokkal sokkal többet tanultam angolból mint bármi más (bbc english és társaik)

2018. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

En elsösorban face to face magantanart keresek.

Appok közül mar jo nehanyat hasznaltam. Jok, de ennel most kicsit komolyabban szeretnek foglalkozni a temaval.


Ettöl függetlenül köszönöm hogy idöt szantal a kerdesre, amit termeszetesen pozitivan ertekelek, akarcsak minden mas, ertelmes valaszt.

2018. jún. 12. 10:47
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
DuoLingo! Ingyenes interaktív nyelvtanulós app, útközben is tudod nyomogatni :)
2018. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de attol függetlenül, hogy vezetes közben nem nyomkodom a telefont, a duo lingot mar kiveseztem.
2018. jún. 12. 11:00
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Akkor amit tudok ajnlani, hogy hallgass angol nyelven filmeket, sorozatokat, hireket. Nekem anno ez hozta a tudéásom és kiejtésem 90%-át.

Igy tanultam meg folyékonyan németül is.


29n

2018. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Előző vagyok. Hallgass még podcast-okat vezetés közben, Youtube-on interaktiv tanulós csatornákat találsz. Mondogasd amit hallasz, igy ül el a helyes kiejtés :)
2018. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy feljebb is írták: amikor csak teheted, hallgass angol társalgást, híreket, podcastokat. Ha nem is érted, akkor is ragad rád a hangsúlyozás, ritmus, kiejtés, ilyesmik. Szerintem hasznos.

De még fontosabb, hogy ne parázz. Attól még nem fogsz nevetségessé válni, hogy nem tudsz jól angolul. Mondd meg az elején, hogy még tanulod, majd jobb lesz. Ők remélhetőleg értelmes emberek, akik megértik ezt.

2018. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez mind szep es jo, de erre a szintre mar eljutottam. Szokincsem is eleg elfogadhato es nem adnak el.

Nekem olyan kell, aki nem csak meghallgatja es megerti, amit mondok, de a hanglejtesben, összetettebb szavak kiejteseben tud megalapozott visszajelzeseket adni es segiteni a javitasban.

2018. jún. 12. 11:19
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező privát leveléből egy részlet:

„Nagyon elkeseredett nö lehetsz! Szeretnel rola beszelni? Elhagyott a ferjed egy fiatalabb, vonzobb, dögösebb nöert? Vagy megbocsajtottal neki, de tudod, hogy sosem erhetsz fel hozza? A 16 eves fiaddal nem jössz ki? Vagy mi a te bajod tulajdonkeppen? Szivesen olvasom es adok ertelmes valaszt, de ez a kicsinyes piszkalodasod minden egyes kerdesemre vagy bejegyzesemre egyszerüen csak idegesitö, szanalmas es sajat magadra nezve nevetseges!”


Neked mi bajod van? Te feltettél egy kérdést, én válaszoltam, szerintem normális ötletet adtam. Tudod, ha valakinek van egy menyasszonya, aki például tökéletesen beszél egy nyelvet, akkor evidens, hogy őt fogod megkérni, hogy segítsen gyakorolni. Nem hinném, hogy az én hibám lenne, hogy neked nem tisztességes szándékaid vannak, ezért őt nem tudod megkérni. Nekem ezt honnan kellett volna tudnom az alapkérdésedből? Nem írtam semmi degradálót rád nézve. Az hogy te egy egyszerű javaslatot ennyire magadra vettél, többet árul el rólad, mint rólam. A továbbiakban hálás lennék, ha nem írogatnál mindenféle undorító tartalmú levelet nekem, amikben ennyire lenézően fogalmazol a nőkkel kapcsolatban.

Mellesleg egyik helyzetben sem vagyok, amiről írtál, nem tudom, hogy honnan jönnek ezek a feltételezések.

2018. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Teljes level No.1:

Ez a tema teged nagyon foglalkoztat?

Az üzenet szövege: Az angol pont nem tartozik diplomai köze es közel nem beszeli annyira jol, mint en. Nyilvan a közeli ismeröseim közül is akad, aki beszeli, de nekem most kifejezetten egy magas es kifinomult nyelvtudassal rendelkezö valakire lenne szüksegem.


Teljes level 2:

Nagyon raersz?

Az üzenet szövege: Csak nem esett rosszul pici lelkecskednek, hogy törölve lett egy oda nem illö valaszod?

Egyaltalan nem arrol van szo! Nem, mintha magyarazattal tartoznek, neked, de nem megcsalni keszülöm paromat, nem beszel közel sem annyira jol angulul, mint en (egyebkent ebben a helyzetben örömmel segitene), es azert irok neked privatot, mert feleslegesnek tartom, hogy a provokativ eszetlenkedeseddel szemeteljem tele az en vagy akar mas kerdeseit.

Tedd mar tul magad az en altalad feltetelezett hatteremen!

Nagyon elkeseredett nö lehetsz! Szeretnel rola beszelni? Elhagyott a ferjed egy fiatalabb, vonzobb, dögösebb nöert? Vagy megbocsajtottal neki, de tudod, hogy sosem erhetsz fel hozza? A 16 eves fiaddal nem jössz ki? Vagy mi a te bajod tulajdonkeppen? Szivesen olvasom es adok ertelmes valaszt, de ez a kicsinyes piszkalodasod minden egyes kerdesemre vagy bejegyzesemre egyszerüen csak idegesitö, szanalmas es sajat magadra nezve nevetseges!

Tudom, hogy itt az anonymitas jegyeben hiaba kernek egy kis meltosagot (föleg, hogy meg a nicknevedet sem vallalod fel), de legyszives kopj le erröl a temarol! Ha van kerdesed ezzel kapcsolatban, szivesen valaszolok neked, de ne erezd mar szükseget, hogy mindig erre tereld a szot, teljesen mas temaju kerdeseknel!

2018. jún. 12. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!