Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randi a férfi lakásán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randi a férfi lakásán, korai?

Figyelt kérdés

Túl vagyunk már két randin, semleges helyre mentünk és bár nem voltak túl tartalmasak, mégis csókkal végződtek.

Mindkét alkalommal megemlítette a férfi,féligmeddig viccesen, hogy menjünk fel hozzá még...Persze,visszautasítottam,mivel túl korainak találtam,de most a harmadik találkozást a saját lakására tervezi, filmet szeretne nézni...Szerintetek is szexet remél? Megjegyzem,nem huszonéves ő sem.


2018. jún. 13. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"filmet szeretne nézni" - hát persze, hogy azt.


Gumi a biztonság kedvéért legyen nálad!

2018. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy azt. :D
2018. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Mondd, hogy te nem vagy vevő a szexelős témáira, és keressen más lyukat. Legyen tartásod és majd pislogni fog, mint hal a szatyorban! Ne add könnyen magad, mert te fogsz sérülni.
2018. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
@3: Miért kell lebeszélni a kérdezőt bármiről? Attól, hogy te frusztrált vagy, még másnak nem kell annak lennie. A fentiek alapján a kérdező bőven el tudja dönteni, hogy akar-e szexet vagy sem.
2018. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4.! Mert túl korainak találja és azért valahol sejti szerencsétlen, hogy csak szexre kellene a srácnak. Jó tanácsként írtam, nem azt, hogy valósítsa is meg. :D
2018. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"de most a harmadik találkozást a saját lakására tervezi," - ergó a kérdező nem állította le, amikor mondta, de akkor miért nem?


Fenntartom: ha nem akarja, mondja meg és ennyi. A fentiek fényében a kérdező inkább azért bizonytalan, mert korainak tartja a dolgot (amúgy viszont benne lenne). Egyik verzióval sincs semmi bajom, csak akkor meg kell mondani kerek-perec, hogy mit akar.

2018. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Két fos randi után legalább meg akar dugni egyszer! Kb. ennyit is érsz a szemében. Én 1-2 hetet szoktam várni MINDENNAPOS, NORMÁLIS TALÁLKOZÁSOK mellett!
2018. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? A film miden korban szexet jelent. Amúgy, hiába tartod korainak, erre megy ki neki úgyis, ha már előtte is emlegette. Szóval, várathatod nyugodtan, csak dugást akar.
2018. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagytok huszonévesek... Nem csak azok csinálják. Egy majd' 40-es ismerősöm ugyanígy randizik. "Film" lakáson, aztán viszlát, ennyi volt. Tényleg húzhatod az időt, ő is csak meg akar húzni -ha a korai célozgatásokból nem lenne világos-, ha már 2 langyos f0s randit eltöltött veled. :D
2018. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyszer hallottam ezt a "filmet nézni" dumát. Az ajtóban letámadott az illető.
2018. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!