Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randira nadrágban megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randira nadrágban megyek az ciki? 20L

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 19:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%

Miért lenne ciki a nadrág? Teljesen normális ha abban mész

Nő vagyok de utalom a szoknyákat ruhákat mondjuk egy ilyen ruha darabom sincs , sosem vennék fel ilyet mert nem érzem magam jól benne

Nalam csak a nadrág a nyerő

2018. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
24%

A randin - főleg ha leső- egyébként is izgulsz, egyáltalán nem hiányzik az, ha a szoknyában ott feszengsz, ráadásul ahhoz azért illik egy kicsit magasabb sarkú cipőt venned.


Ha gyakran hordasz szoknyát menj abban, de ha inkább nadrágos vagy, ne csinálj ebből gondot.

Attól is függ,hogy hová mentek, van ahová a szoknya eleve nem praktikus.


Kényelmes de csinos , szűkített fazonú nadrág tökéletes egy hozzáillő felsővel.

Nem kell,hogy nagyon passzos és törvényszerűen fehér legyen, csak az összhang jól mutasson, Te pedig jól érezd magad benne, ez a lényeg.

2018. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

"ráadásul ahhoz azért illik egy kicsit magasabb sarkú cipőt venned"


Bizony, nekem nincsenek nadrágjaim, csak edzéshez. Mindig szoknyában vagyok, de lapos cipővel, és mindennap megtalálnak a rendőrök, hogy illene magasabb sarkú cipőt hordanom.

-.-

2018. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
10%
ugye a pun ci nyaron meginkabb befulled, szoknyában jobban szellozik.
2018. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%
A farkad is jobban szellőzne szoknyában.
2018. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12%

Inkább ne menj randizni kérlek, még agyilag nem értél meg rá kislány.


Komolyan, ezt miért kell megkérdezni? Azt veszel fel, amiben jól érzed magad, amiben önmagad vagy. Ennyi.


Ha azt írom, hogy igen, ciki, akkor szoknyát fogsz felvenni? Kétlem.

2018. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
7-es jól látja a dolgokat! :DDDD
2018. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
#5 Basszus, hangosan felnevettem.. Nem hiszem hogy díjazzák a szomszédok ilyenkor.. 😂
2018. jún. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

12-es vagyok, és a 13-asnak szánom a mondandóm. Bizony, én is szoktam szoknyában járni, amihez lapossarkút veszek ha elugrom bárhová, vagy akár dolgozni is.A kérdező randira készül, ahová gondolom nem sima beleugrok koptatott farmerszoknyát kap fel.

De kérdezd meg a pasikat, 10-ből kb. 8 szoknyához főleg a magasabb sarkú cipőt szeretné látni. Egyébként is jobban mutat egy női láb abban :)

Alkalomtól függ a szoknya/cipősarok,bármennyire laza vagy.

2018. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%

Férfi vagyok.

Szerintem nem muszáj miniszoknyához magassarkút venni. A miniszoknya lényege (a férfi szemszögéből), hogy gyönyörködni lehet a csaj lábaiban.

Az viszont nagyon gáz, ha csetlik-botlik a magassarkúban, szóval nem jár benne magabiztosan.

2018. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!