Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randiznátok egy nálatok 5cm-vel alacsonyabb pasival? Járnátok is vele?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha szerelmes lennék bele akkor nincs mit tenni.ha max kedvelném akkor meggondolnám ^^
2010. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mint az elözö:d
2010. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elég magas vagyok, és ez mindig zavart, csak ráerősítene ha a pasim alacsonyabb lenne, kövezzetek meg, de sztem nem :(
2010. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocseszke de nem:S
2010. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy randit megér...úgyis rögtön észre fogod venni, hogy zavar-e. Még az is lehet, hogy annyira szimpatikus lesz, hogy nem fogsz ezzel törődni:) Egyébként én szeretem, ha felvehetek magassarkút a fiú mellett úgy, hogy még mindig nem vagyok nagyobb...
2010. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem biztos hogy randiznék egy kismanóval vagy egy ovissal

Én is csak 150 cm vok

szoval egy 145 cm es pasi hát....

Van olyan korombeli???? XD

14L

2010. nov. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fanni1713 válasza:
Nemmmm egy pasi legyen magasabb! Ha csak egy picivel is az már jó, nade hogy kisseb legyen nálam.....akkor hogyan vegyek fel magassarkút? abszolút nem
2012. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!