Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek sértené az egótokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek sértené az egótokat, ha talonba tennének? Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy egyetemre járok egy csajjal, van pár közös óránk is. Egy ideje kialakult egy ilyen jó ismerősi viszony köztünk. Ha meglátjuk egymást odamegyünk beszélgetni. Ha a közös óránk pl az utolsó együtt megyünk haza(pontosabban elkísérem a buszhoz, mert nekem útba esik, meg is várom néha míg megjön a busz) Jókat szoktunk beszélgetni, sokat nevetünk, néha facebookon is beszélünk...

Ez egy nagyon lassú folyamat volt több mint egy év. Persze van h 2 hétig nem is találkozunk...

Egyre jobban kezdtem megkedvelni, egy bő hónapja vettem a bátorságot és elhívtam randira. Ő sajnálatomra nemet mondott. Elmondta h nagyon kedvel és h ő is gondolt már rá, hogy akár több is lehetne köztünk... (Nem pont így fogalmazott, de ez volt a lényege) Ám most neki van egy kialakulóban lévő dolog valakivel, és meg szeretné várni, hogy mi lesz belőle. Viszont szeretné, hogy ez ne befolyásolja a kettőnk kapcsolatát, és hogy maradjon meg ez a jó kapcsolat.

Én belementem, és őszintének tűnt nagyon, lényegében lekéstem róla...


A következő találkozás kicsit rossz volt, de inkább csak az eleje. Aztán nagyjából olyan lett minden mint régen.

Sosem beszélt a pasijáról, facebookon sincs semmi fent róla.


Eltelt egy bő hónap közben. Ez a jó viszony továbbra is megmaradt. A héten kétszer is beszéltünk. Mindkétszer mintha célozgatott volna, hogy nincs senkije.

Pénteken pl azt mondta, hogy lesz most a múzeumok éjszakája és kinézett több jó progit is és el szeretne menni, de nincs kivel...

Most hétvégén nem érek rá, mert családi üdülésre mentünk. De elgondolkoztatott, hogy lehet azért mondja, mert nem lett abból a pasiból semmi és így velem megpróbálná?


Ti mit tennétek?


Nagyon korrekt volt, hogy őszintén elmondta hogy mi a helyzet akkor. Igazából szerintem a legjobb döntést hozta ott. Hisz mi lett volna ennél jobb? Eljött volna velem is randira és két végén égette volna a gyertyát? Nyilván az rosszabb lett volna.


Ti elhívnátok újból valahova? Vagy túlságosan sértené az egótokat az hogy talonba tett?



2018. jún. 24. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Kb a lány helyzetében vagyok. Az "alakul valakivel valami" azt jelenti, hogy szimpatikusak, találkoznak, de nincsenek érzelmek, ismerkednek, azt vagy bekattannak az érzelmek, vagy nem.


Szerintem a sráccal nem lettek érzelmek, és hagyta.


Hívd el mégegyszer rabdizni, amolyan laza programra.


Szerintem is korrekt volt a lány veled, ezért ne hagyd úszni.



29n

2018. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy kedvel de nem tetszel neki külsőre. Ha nem akarod magadat kínozni? Hagyd q reményeidet és tényleg csak haverként gondolj a jövőre.
2018. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Elhívnám.

Igazából az, hogy teljesen őszinte volt veled, fontosabb, mint hogy kellemetlen helyzet alakult ki.

Mert hát nem voltatok együtt, nem hívtad el, nem várhatott örökké, főleg, hogy nem ígértetek egymásnak semmit.

Akkor nem volt szabad a pálya, most az a jelek szerint.

És az őszintesége azért nagyot nyom a latba. Nála számíthatsz rá, hogy párkapcsolat esetén nem lesznek gondok evvel.

2018. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el újra. Szerintem se hagyd veszni, vegig korrekt volt
2018. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csaj ilyeneket mond hogy érdekli egy program, de nincs kivel elmennie az kb = azzal mintha ő hivna el teged...
2018. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg nem biztos, hogy őszinte volt. Az első menekülő út azt mondani, hogy "az életem jelenleg túl bonyolult egy párkapcsolathoz", vagy "valakivel éppen alakul valami, de maradjunk barátok". Én azt gondolom te megtetted az első lépést, amit ő elutasított. Ha szeretne valamit, akkor ennek tudatában most ő tegyen lépéseket.

Segíthetsz neki, pl. azzal hogy visszakérdezel: "szeretnéd ha elmennék veled?".

Ennek ellenére fontos lenne tisztázni mi is a helyzet köztetek, hogy ne reménykedj fölöslegesen.

2018. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Kerdezo, ez nem ugy talonba teves, ahogyan az emberek altalaban erteni szoktak. Ne halogasd tovabb a dolgot, allj a sarkadra es tobbet ne mondj neki nemet! Most ugyanazt a hibat keszulsz elkovetni, ami miatt a lany mas sraccal probalkozott: halogatsz. Ne tedd!


Nem tett talonba. Ne kezdd el hergelni magad, mert masodszor is elszurod, aztan megint jossz panaszkodni. Batornak es gyorsnak kell lenni.

2018. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is hasonlóképpen látom a dolgot. :)


#1 Veled pontosan mi a helyzet? Érdekelne ez a hasonló szitu női szempontból, ha van kedved és időd részletezhetnéd! :)


5# Mikor azt mondta, h nincs kivel elmennie a M É-ra tudta, hogy nekem családi programom lesz akkor.

2018. jún. 24. 11:09
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Otos valaszolo amugy leirta mi a helyzet. A lany nem "celozgatott", hanem egyertelmuen kiosztotta neked a lapokat, csak te meg mindig a kormod tepkeded, dilemmazol es azt merlegeled, hogy megsertodj vagy ne.... Ha egy lany ilyeneket mond az egy NAGYON egyertelmu jel.
2018. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szedd már össze magad, tessék elhívni őt újra! Szerintem már az első alkalmon is jobban kellett volna nyomulnod, nem pedig szélnek ereszteni. Tedd félre az egódat és hódítsd meg!
2018. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!